Stockmann ja Nordea tõid turule uue krediitkaardi

26. jaanuar 2009, 13:17

Nordea pank ja Stockmanni kaubamaja tõid
turule MasterCardi krediitkaardi, mille saamiseks pole vaja omada arvet
Nordeas.

Nordea ja Stockmanni MasterCardi krediitkaardiga saab tasuda erinevates riikides ja poodides. Alates tänasest on Stockmann MasterCard saadaval ka Eestis.

Nordea Pank Eesti juhataja Vahur Krafti sõnul on Nordea teinud Soomes Stockmanniga koostööd enam kui kümme aastat. "Tänases muutunud majanduskeskkonnas on koostöö ja jõudude ühendamine väga oluline," ütles ta.

Nordea, Stockmanni ja MasterCardi ühisprojekti eesmärk on luua sünergia kahe kontserni kliendiprogrammi vahel, tuues turule kliendisuhtel põhinev rahvusvaheline krediitkaart. Kaart toimib oma funktsionaalsuselt klassikalise MasterCard krediitkaardina, mida saab igapäevaselt kasutada ka väljaspool Stockmanni.

"Tõime kokku Stockmanni üle 20 aasta pikkuse traditsioonidega kliendiprogrammi ning Nordea panga krediidivõime ja kaardihalduse kogemused. Usun, et suudame pakkuda rahvusvahelise krediitkaardiga oma klientidele rohkem lisaväärtust," ütles Stockmanni kaubamaja juhataja Marge Türner.

Nordea teatel peitub krediitkaardi unikaalsus selle kasutatavuses rahvusvahelisel tasandil ning lisaväärtuste paketis. Kaardil säilivad kõik Stockmanni püsikliendi soodustused, millele lisanduvad spetsiaalsed Stockmanni MasterCardi soodustused ja Nordea Panga kuldtaseme hinnad ning soodustused.

Stockmanni ja Nordea ühiskaardi saamiseks ei ole klientidel tarvis omada Nordea Pangas arvelduskontot. Kompaktne toode võimaldab vähendada erinevate kaartide arvu inimeste rahakotis.

Kokku on Stockmannil 1, 6 miljonit klienti, kellest pea pooled kasutavad Stockmanni kliendi krediitkaarti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. January 2009, 13:17
Otsi:

Ava täpsem otsing