Reval Hotel Olümpia juhiks sai Kaido Ojaperv

28. jaanuar 2009, 17:31

Tänavu jaanuarist juhib Reval Hotel
Olümpiat Kaido Ojaperv, kes viimastel aastatel on edukalt käivitanud mitu
hotelliprojekti Tallinnas, Peterburis, Bükis, Varssavis ja Wroclawis.

"Kuna Reval Hotelsil on suur ning rahvusvaheline klientuur, siis on väga oluline, et ka hotellijuhil on teadmised ning kogemus rahvusvahelisest hotellindusest. See, et tal on lisaks oluline kogemus ka uute hotelliprojektide käivitamisel Eestis, on vaid suur lisapluss," ütles Reval Hotels Eesti regioonijuht ja Reval Hotel Olümpia tegevdirektor Tiina Reijonen.

"2009. aasta tõotab tulla üks väljakutseterohkemaid nii hotellinduses kui ka kogu majanduses ning on väga oluline, et hotellijuhid on suutelised tegema kiiret analüüsi ning operatiivselt kohanema turuolukorraga," lisas Reijonen.

Kaido Ojaperv on hotellinduses töötanud üle 15 aasta. Lisaks rahvusvahelisele töökogemustele on ta aastatel 1992-2000 olnud ametis ka Reval Hotel Olümpias ja Reval Park Hotel Casinos.

26korruseline Reval Hotel Olümpia on ehitatud 1980. aastal. Hotellis on 390 hotellituba, 13 konverentsiruumi, banketisaalid, restoran Senso ja kohvik Boulevard, tervisekeskus, ööklubi Bonnie ja Clyde ning ilusalongid.

Reval Hotels on Baltimaade suurim hotellikett, kuhu kuulub täna kaheksa täisteenust pakkuvat hotelli. Eelmisel aastal avas Reval Hotels kaks uut hotelli – Reval Hotel Elizabete Riias ja Reval Hotel Neris Kaunases. Reval Hotelsi omanik on Norra kinnisvarafirma Linstow.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. January 2009, 17:32
Otsi:

Ava täpsem otsing