Mida teha nädalavahetusel?

13. veebruar 2009, 16:29

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
13.02 kl 19 “Soome hobune”
13.02 kl 19 “Boulgakoff”
13.02 kl 19 “Kõik on täis”
14.02 kl 19 “Päikesepoisid”
14.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
14.02 kl 19 “Leekrüübe”
15.02 kl 19 “Pedro P?ramo”
15.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
17.02 kl 19 “Soome hobune”
17.02 kl 19 “Metspart”
18.02 kl 19 “Pedro P?ramo”
18.02 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
19.02 kl 19 “Jõgi voolab läbi linna”
19.02 kl 19 “Boulgakoff”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
13.02 kl 11 “Isekas Hiiglane”
13.02 kl 18 “Väga lihtne lugu”
14.02 kl 12 “Metsakülad”
12.02 kl 15 “Isekas Hiiglane”
12.02 kl 18 “Väga lihtne lugu”
15.02 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
15.02 kl 12 “Shoti torupillimängija”
Köismäe tornis
17.02 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
18.02 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
19.02 kl 11 “Võluflööt”
19.02 kl 18 “Nukumängu ABC”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
13.02 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
13.02 kl 19 “Rock ‘n’ Roll”
14.02 kl 19 “Revident”
14.02 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend teismeliste elust
17.02 kl 11 “Reinuvader Rebane”
Lihula kultuurimajas
17.02 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend teismeliste elust
18.02 kl 19 “Karge meri”
19.02 kl 19 “Janu”
19.02 kl 19 “Pisuhänd” Oisu rahvamajas
Keskväljak 1, Pärnu

Kuressaare Linnateater
13.02 kl 18 “Sünnipäevapidu”
TÜ Viljandikultuuriakadeemia Teatri-kunsti 7. lennu diplomilavastus
14.02 kl 18 “Sünnipäevapidu”
TÜ Viljandikultuuriakadeemia Teatri-kunsti 7. lennu diplomilavastus
19.02 kl 19 “Tapatöö Jumal”
Lihula Kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Tallinna Linnateater
16.02 kl 19 “Iguaani öö”
16.02 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
17.02 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
18.02 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
18.02 kl 19 “Nõks”
19.02 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
19.02 kl 19 “Nõks”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
13.02 kl 19 “GEP”
16.02 kl 19 “GEP”
17.02 kl 19 “GEP”
18.02 kl 19 “GEP”
Sakala 3, Tallinn

Rahvusooper Estonia
13.02 kl 19 “Maskiball”
14.02 kl 19 “Luikede järv”
15.02 kl 18 “Maskiball”
17.02 kl 19 “Minu veetlev leedi”
18.02 kl 19 “Maskiball”
19.02 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
13.02 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod” esietendus
13.02 kl 19 “Mina, naine”
16.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
16.02 kl 19 “Creeps“
Salme kultuurikeskus
16.02 kl 19 “Top Dogs”
Hotelli Radisson SAS Hansasaalis
17.02 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
18.02 kl 12 “Onu Remuse lood”
Märjamaa rahvamajas
18.02 kl 19 “Mina, naine”
18.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Märjamaa rahvamajas
19.02 kl 19 “Teisel pool”
19.02 kl 19 “Creeps“
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
13.02 kl 19 “Kolm meest paadis”
14.02 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
16.02 kl 19 “Börs ja Börsitar”
17.02 kl 19 “Kolm õde”
Salme Kultuurikeskuses
18.02 kl 18 “Väike Tjorven Soolavareselt”
19.02 kl 19 “Anna Karenina”
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
17.02 kl 19.30 “Adamson-Eric ad astra” Adamson-Ericu muuseumis
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
13.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Elva Kultuurikeskuses
14.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Haljala Rahvamajas
15.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Salme Kultuurikeskuses
16.02 kl 19 “Pepsie”
Vene Teatris
17.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Tabivere Vabaajakeskuses
18.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Salme Kultuurikeskuses
19.02 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Vändra Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
13.02 kl 18 “Peeter Paan”
15.02 kl 16 “Uinuv kaunitar”
15.02 kl 16 “Elling”
Tartu Saksa Kultuuri Instituudis
17.02 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
17.02 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
18.02 kl 19 “Loss”
esietendus Vanemuise väikeses majas
19.02 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
19.02 kl 19 “Vaene loom vihma käes”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
13.02 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
16.02 kl 18 “Misantroop”
KUMU auditooriumis
17.02 kl 18 “Misantroop”
KUMU auditooriumis
18.02 kl 11 “Varblase Priidu”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
18.02 kl 14 “Varblase Priidu”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
18.02 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
19.02 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Võru Linnateater
16.02 kl 19 “Koomiku lapsepõlv”
17.02 kl 19 “Koomiku lapsepõlv”
19.02 kl 18 “Mänguasjamuuseum”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende Villa
13.02 kl 19 Kauneimad armastuslaulud Gerli Padari esituses
Mere pst. 7, Pärnu

Athena Keskus
14.02 kl 19 Kauneimad armastuslaulud Gerli Padari esituses
Küütri 1 Tartu

Clazz Restoran Club
13.02 kl 23 Chicken Band
14.02 kl 23 International Superband
15.02 kl 22 International Superband
18.02 kl 21 Otsa-kooli jamsession
19.02 kl 22 Kadri Voorand Band
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
15.02 kl 19 Kimmo Pohjonen/
Samuli Kosminen ja Proton String Quartet Uniko
17.02 kl 19 Minguet Quartett (Saksamaa)
19.02 kl 19 “Griegi Portree” Vanemuise Sümfooniaorkester, Mihkel Poll (klaver),
Jassi Zahharov (bariton), dirigent Mihhail Gerts, tekst Lembit Peterson
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
13.02 kl 19 Tuksam-Sibul-Jürjendal
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi Kontserdimaja
13.02 kl 19 Kimmo Pohjonen/
Samuli Kosminen ja Proton String Quartet Uniko
19.02 kl 20 Sofia Rubina Villu Veski Band - Elu On Rütm
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
14.02 kl 18 L.Jürgens, K.Mühling, E.Nael
Weizenbergi 37, Tallinn

Kuressaare Kultuurikeskus
18.02 kl 19 Tallinna Kitarrikvartett
Tallinna tn. 6, Kuressaare

Kloostri Ait
13.02 kl 20 Pärnoja-Kass-Kalluste
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Parlament
13.02 kl 22 Mumiy Troll
Tartu mnt. 17, Tallinn

Mederi saal
14.02 kl 18 Gunilla Süssmann (klaver) - Tanja Tetzlaff (tšello)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Niguliste Kirik
14.02 kl 19 “Mendelssohn - 200”
Eesti Filharmoonia Kammerkoori juhatab peadirigent Daniel Reuss
Niguliste 3, Tallinn

NO99 Jazzklubi
13.02 kl 21.30 Jazzliit: Ventsel-Unt-Kawasaki
14.02 kl 21.30 Jazzkaar:Sawadu (FRA)
Sakala 3, Tallinn

Pegasus
14.02 kl 21 Sõbrapäeva jazz:
Helin-Mari Arderi trio
Harju 1, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
13.02 kl 19 Pirjo Levandi ja Hoi Ma Lellos
14.02 kl 19 Kimmo Pohjonen/
Samuli Kosminen ja Proton String Quartet Uniko
Aida 4, Pärnu

Relax Cafe
13.02 kl 20.30 Souli ja bluesi õhtu
14.02 kl 20.30 Sõbrapäeva eri: jazz ja bossanova
Tartu mnt 43, Tallinn

Rock Cafe
13.02 kl 21 Metsatöll - 10
Metsatöll võtab kümnendi kokku
Erikülaline:
ZETOD vahtsõ singliga
“Kats sõsard kargasõ’”
17.02 kl 20 Laibach
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Saku Suurhall
15.02 kl 20.30 James Blunt
Paldiski mnt 104B, Tallinn

Tallinna Linnahall
19.02 kl 19 Dima Bilan
Mere pst. 20, Tallinn

Tartu Sadamateater
14.02 kl 19 Sõbrapäeva kontsert /
M.Vaher, K.Kasearu, A-L.Supp
Soola 5b, Tartu

Viljandi Kultuurimaja
14.02 kl 19 Säsi 2, Lauri Saatpalu
Peeter Rebane
Tallinna tn. 5, Viljandi

Viljandi
Pärimusmuusika Ait

13.02 kl 19 Tuksam-Sibul-Jürjendal
Tasuja pst 6, Viljandi

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 15.03
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Kopli haldjad” Rait Rosin, kuni 07.03
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Agur Kruusing, kuni 21.02
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Urbanistliku pargi konkursitööd ,
kuni 01.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Tallinn laste joonistustes”, kuni 21.02
“Kaunis Kolumbia”, kuni 28.02
“Irena Baruch Wiley.1906-1972”,
kuni 26.02
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Eesti menuraamat 2008”, kuni 21.02
“25 kaunimat Eesti raamatut ja 25 kaunimat Eesti lasteraamatut 2008”, kuni 21.02
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Jarõna Ilo Kevadoksjoni ekspositisoon, kuni 13.03
Esther Roode (1923 - 2007)
mälestusnäitus, kuni 16.02
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Eestlane olla”, 18.02–02.03
“III korrus, uks 18” Katrin Tees,
kuni 16.02
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Floromaania”, kuni 31.05
“Väike spektaakel”. Lauri Astala videoinstallatsioonid, kuni 15.02
“Swedbanki kunstipreemia”, kuni 15.02
“Vabaduse utoopia. Noor kunst Tallinnas”, kuni 22.02
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias” , kuni 05.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Eesti nägu” Eve Kask, kuni 22.02
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek. Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Tuuliki Avango, kuni 08.03
Nikolai 27, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“ELU 69”, kuni 12.03
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Armeenia-Eesti projekt “under_construction” kuraator Reet Varblane, kuni 01.03
Harju 13, Tallinn

Vaal galerii
“Unenägu” Priit Pangsepp, 17.02
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
„Sünnipäevalaud” Mati Karmin
Installatsioon, 19.02–11.03
Lev Vassiljev. Joonistused ja graafika, kuni 18.02
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
“Loomkatsed”
Tauno Kangro ja Nerva: Loomkatsed, kuni 19.02
Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii
“Magus mittemidagitegemine” Mariliin Kindsiko, Laila Talunik, Anke Oks maalinäitus, 14.02–15.03
“Kronotop” Erika Pedaku isiknäitus, kuni 15.03
“Armastatud Afganistan” Õnne Pärl´i fotonäitus, 16.02–13.03
Andrus Raag ja Irina Krivonogova õlimaal, kuni 12.02
“4. Ermel” Aavo Ermel graafika,
kuni 12.02
Liiva 13, Võru

Õpetajate Maja Galerii
Tiina Tammetalu, kuni 02.03
Raekoja plats 14, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
L kl 19.30
“Operatsioon “Valküür””
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.30 (v.a. L), 22.00; L ka kl 19.15
“Reede 13”
kl 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 15.00, 18.15, 21.30
“Eeskujud”
kl 19.00, 21.00 (v.a. L);
L kl 21.45
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 18.00, 20.15, 22.15
“Kõige parem film 2” kl 11.00
“Pruutide sõda”
kl 11.30, 13.30
“Välk” kl 10.45, 12.45, 15.00, 17.00
“Kõigele “Jah””
kl 13.00, 15.45
“Naised” kl 12.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Vasha”
kl 14.10
“Välk”
eesti keeles: kl 11.20, 14.15, 14.40, 17.10
vene keeles: kl 11.45, 17.30
“Pruutide sõda”
kl 19.45, 21.55
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles: kl 11.00
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 11.15, 14.35, 17.55 (v.a. N), 21.20
“Kõigele “Jah””
kl 13.15, 17.45
“Maadleja”
kl 14.45, 19.15 (v.a. K)
“Kõige parem film 2”
kl 20.25 (v.a. L)
“Mässajate tänav”
kl 11.35, 16.30, 19.10 (v.a. N), 21.40
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 12.30, 17.05, 21.45
“Eeskujud”
kl 11.05, 15.30, 20.00, 22.15
“Operatsioon “Valküür””
kl 11.10, 13.45, 16.20, 18.55, 19.30, 21.30, 22.10; L–P ka kl 14.10, 16.50
“Ostuhullu pihtimused”
kl 12.00, 14.30, 17.00 (v.a. K),
19.25 (v.a. K), 21.50 (v.a. N)
“Rachel abiellub”
kl 13.10, 15.35, 18.00 (v.a. L), 22.20 (v.a. L)
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
L kl 18.30, 21.15
“Reede 13”
kl 12.15, 14.50, 17.20, 19.40, 22.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Välk”
eesti keeles: kl 11.45, 14.00, 16.15
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 18.30, 21.45
“Ostuhullu pihtimused”
kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Välk”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.30
“Ostuhullu pihtimused”
kl 16.45, 19.00, 21.15; L–P ka kl 12.15
“Operatsioon “Valküür””
kl 16.00, 18.30, 21.00; L–P kl 13.30
“Reede 13”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Riskikuller 3”
P, T kl 17.15, 19.25;
E, K kl 18.15, 20.25;
R, N kl 19.25
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Kõigele „Jah“”
L, P, K, N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Unejutud” kl 16.15
“RocknRolla” kl 14.00, 21.15
“Vahetus” kl 18.30
“Uhkus ja au” kl 20.45
“Austraalia” kl 17.30
“Videvik” kl 15.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 18.00; L–P kl 15.00
“Eeskujud” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. February 2009, 09:50
Otsi:

Ava täpsem otsing