Väikeettevõtted teevad e-kontori ja nõustamisteenuste abil innovatsiooni

02. märts 2009, 18:13

Virtuaalseid kontorilahendusi pakkuv
1Office Eesti OÜ ja SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid sõlmisid koostööleppe,
mille tulemusena edendatakse alustavate ettevõtete nõustamis- ja e-kontori
teenuse kasutamist.

E-kontor on büroopinna ja tugipersonali teenus, mis eristub virtuaalse büroopinna poolest. Tallinna Ettevõtlusinkubaatori juhatuse liige Anu Lõhmuse sõnul panustab koostöö konkurentsivõimelisemate ettevõtete tekkimisele ja pakub ettevõtetele uusi võimalusi. “Ühelt poolt paraneb tugiteenuste kättesaadavus ja kvaliteet, teisalt pakume äriarenguks vajalikke nõustamisteenuseid” lisas Lõhmus.

“Sul on oma sekretär, müügiassistent, raamatupidaja ja IT-teenus. Ettevõte toimib nagu iga teine: suheldakse e-posti, telefoni ja Skype`i teel. Silmast silma kohtumised peetakse nõupidamisruumis. Puuduvad ainult füüsilised töökohad ja nendega kaasnevad püsikulud” selgitas 1Office juhatuse liige Ragnar Everest.

Everest rääkis, et töö iseloom muutub iga päevaga mobiilsemaks ja suhtlemiseks kasutatakse kommunikatsioonilahendusi, see on ka põhjus, miks e-kontor muutub üha populaarsemaks ja hoiab mitmekordselt kokku ettevõtte püsikulusid.

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid eesmärgiks on tõsta alustavate ettevõtete konkurentsivõimet ja elavdada Tallinna linna väikeettevõtlust kompaktse infrastruktuuri ning nõustamisteenuste kaudu. 1Office Eesti OÜ pakub uudseid ärihaldusteenuseid väike ja keskmise suurusega ettevõtetele konkurentsivõime suurendamiseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. March 2009, 18:13
Otsi:

Ava täpsem otsing