Keldrima: Boris Kirt tegi haiglajuhina head tööd

03. märts 2009, 19:12

Lääne-Tallinna keskhaigla nõukogu liikme
hinnangul on Boris Kirt juhatuse esimehena ja Märt Kõlli haldusjuhina kolme
senise aasta jooksul teinud head tööd.

Nõukogu liikme Vahur Keldrima sõnul on 27. veebruaril haiglajuhiks tagasi valitud Boris Kirdi ja Märt Kõlli kogemused vajalikud haigla majandusliku stabiilsuse tagamiseks, kirjutas meditsiiniuudiste portaal mu.ee.

Juhatuse esimehe kohale oli Keldrima kinnitusel viis kandidaati. Nimesid nimetada Keldrima ei saa, ent vihjab, et tegemist oli majanduse, ärijuhtimise ja ravi eriala kõrgharidusega inimestega. Haldusjuhi kohale oli kokku üksteist kandidaati ökonoomika, tootmise, masinaehituse, autotranspordi ja elektroenergeetika erialalt.

Kolme aasta eest oli Lääne-Tallinna keskhaigla majandusaasta kahjum 11,8 miljonit krooni. "Tänaseks on kahjum likvideeritud ja kinnitatud on haigla arengukava kuni aastani 2015. Renoveeritud on erakorralise meditsiini osakond, intensiivravi- ja reanimatsiooniosakond, endoskoopiaosakond, Eesti suurim nefroloogiaosakond koos hemodialüüsikeskusega, naistekliiniku perepalatitega osakond, suvel lõpetatakse nakkuskorpuse renoveerimine," rääkis Keldrima.

Veebruaris kirjutas Eesti Päevaleht, et Lääne-Tallinna keskhaigla lõpetab esialgseil andmeil 2008. aasta ligi seitsme miljoni kroonise kahjumiga. Kas tõesti on siis senine juht Boris Kirt haigla kahjumist välja toonud? "Tulemus on rõõmustav, kuid veel auditeerimata, mistõttu ei saa ma nimetada numbrit," vastas Keldrima. "Nimetatud number ei pea paika," eitas ta seitsmemiljonilist kahjumit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. March 2009, 19:12
Otsi:

Ava täpsem otsing