Koger hakkab Tallinnasse kainestusmaja ehitama

03. märts 2009, 10:34

Tallinn sõlmis odavaima pakkumise teinud
ASiga Koger Partnerid lepingu 50kohalise kainestuskambritega arestimaja
ehitamiseks.

Avatud hankemenetlusega riigihanke pakkumisel osales 22 ehitusettevõtet. Tähtaegselt laekus 18 pakkumist, mis jäid hinnavahemikku 16,4-24,7 miljonit krooni. Komisjon valis välja AS Koger ja Partnerid pakkumise suurusega 16,4 miljonit krooni.

Tallinna linn ehitab kinnistule Paldiski mnt 62 hoone, mis sobib 50kohalise kainestuskambriga arestimajaks. See võimaldab Tallinna tänavatelt ja teistest avalikest kohtadest kokku korjatud joobes isikutel turvalist kaineneda, teatas Raepress.

Kainestuskambrisse tooduile tagatakse meditsiiniline abi ja ööpäevaringne järelevalve. Rajatavasse kainestusmajja tulevad peamiselt kahekohalised kambrid koos duši ja WCga ning erikamber agressiivse käitumisega kinnipeetutele, meditsiiniline protseduuriruum, riietehoidla, desinfitseerimiskamber jm.

Kainestusmaja rajamine on tänavu kõige ulatuslikum sotsiaalhoolekande valdkonna investeering Tallinnas. Hoone valmib selle aasta 15. septembriks. Tallinna linnavalitsus eraldab kainestusmaja rajamiseks tänavusest eelarvest 31 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. March 2009, 10:52
Otsi:

Ava täpsem otsing