Koolitusreiside firma lõpetas tegevuse

Indrek Kald 04. märts 2009, 00:00

"Seoses finantsmajanduse olukorra järsu halvenemisega ja majanduslangusest tingitud koolitustel osalejate arvu katastroofilise vähenemisega 2008. aasta lõpus ja 2009. aasta alguses peatab ATP Koolitus OÜ juhatus alates 28.02.2009 oma otsusega ettevõtte tegevuse," vahendas reisifoorum trip.ee ATP Koolitusest kliendile saadetud e-kirja.

"Ettevõte tegi suuri jõupingutusi majanduslangusest tingitud probleemide lahendamiseks, mis aga kahjuks ei andnud tulemust," seisis samas kirjas.

Ka teatas ATP Koolitus, et nende seminarid ei toimu alates 27. veebruarist, samast kuupäevast on suletud ka ettevõtte büroo. Kliendiga lubati ühendust võtta kolme nädala jooksul.

ATP Koolituse ainuomanik Inno Joonas soovis firma sulgemist kommenteerida kirjalikult, ent pole Äripäeva eile saadetud küsimustele vastanud.

ATP Koolituse koduleht on eilsest kinni, ehkki veel üleeile reklaamiti seal 8.-22. märtsini plaanis olnud koolitusreisi Taimaale. Selle teema pidanuks olema meeskonna tunnetamine ja tugevdamine ning koolitajaks Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõud Jaan Urvet. Koolitusreisi hinnaks oli märgitud 33 000 krooni.

Tänavuses koolituskalendris olid üleeilse seisuga kirjas ka aprillikuine seikluskoolitus Egiptuses, uut töölepinguseadust tutvustav koolitusreis Atlandi ookeanis asuvale Madeira saarele, aasta teises pooles koolitusreisid Ahvenamaale, Madeirale, Taisse ja Türgimaale.

Varem on nende koolitusreisidel esinenud koolitajatena näiteks fotograaf Kaido Haagen ja näitleja Andres Dvinjaninov.

OÜ-l ATP Koolitus oli eilse kuupäeva seisuga 297 000 krooni maksuvõlga.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:58
    Otsi:

    Ava täpsem otsing