Emajõe Ärikeskuse juht: Ansipil pole meil osalust

05. märts 2009, 12:28

"Peaministril ei ole ega saagi mingit
osalust Emajõe Ärikeskuses olla," lükkas ärikeskuse juht Ain Tammvere ümber
kahtluse, kas Andrus Ansipile kuulub suurosalus Emajõe Ärikeskuses.

ASi Emajõe Ärikeskus juhatuse esimehe Ain Tammvere sõnul peab olema fantaasiat, et sellise kombinatsiooni peale tulla. "Aga teatavasti poliitikas vahendeid ei valita – opositsioon on andnud korraga sisse sel nädalal sadu arupärimisi ja see on üks neist kirjatöödest," märkis Tammvere.

Riigikogu liige Ain Seppik esitas siseminister Jüri Pihlile arupärimise, kas peaminister Ansipil võib olla varjatud osalus Tartus kõrghoonet omavas ASis Emajõe Ärikeskus.

"Ain Seppik on leidnud tänuväärse partneri sõltumatu nädalaleht Eesti Ekspress näol, kelle Neinar Seli on andnud kohtusse – vahetult enne kohtuistungit oleme pea iga nädal lugenud midagi huvitavat iseenda kohta," lisas ta. "Istung toimub järgmine nädal – nii et küllap saame ka järgmise nädala ajalehenumbrist veel ilukirjanduse osas rikkamaks," ütles Tammvere.

Neinar Seli kaebas kohtusse tänavu uuriva ajakirjanduse Bonnieri preemia saanud Eesti Ekspressi ajakirjaniku Tarmo Vahteri, kuna peab tema artiklis "Maadevahetuse pöörasid parseldamiseks reformierakondlased" esitatud väiteid enda au haavavaks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. March 2009, 20:16
Otsi:

Ava täpsem otsing