SEB Enskilda juhid kummutavad kõmu

Piret Reiljan 06. märts 2009, 00:00

"Kinnitan, et Sten Sumbergi ja tema kolleegide lahkumine ei ole mitte mingil moel seotud seaduserikkumise ega sisereglementide vastu patustamisega," kirjutas Igasta vastuseks kahtlustavatele kommentaaridele aripaev.ee-s. Ta lisas, et SEB Enskildal ei ole Sumbergi töö suhtes pretensioone.

Sumberg, kes viibib praegu Ameerikas, saatis Äripäevale e-kirja, kus märkis: "Nagu ka selgelt pressiteates välja toodud, lõppes minu ja Ivarsi koostöö Enskildaga vastastikuse lugupidamisega ja sõbralikult." Sumberg lisas, et talle jäid koostööst Enskildaga positiivsed mälestused.

Sumberg kinnitas, et nagu ta paar aastat tagasi arvas, on ta nüüd liikumas enda äri loomise suunas. "Praegu aga veel suurtest edusammudest teavitada pole," nentis ta.

Enskilda üks globaalsetest juhtidest John Abrahamsson kirjutas SEB pressiteates: "Oleme väga rahul oma investeerimispangandusüksuse senise tegevusega Baltimaades. Me ei ole aga immuunsed ülemaailmse finantsturgude ebastabiilsuse suhtes, mistõttu oleme sunnitud oma aktsiaturgude üksuse Baltimaades ümber korraldama ning jätma hüvasti selle juhtide, Sten Sumbergi ja Ivars Bergmanisega. Oleme siiralt tänulikud neile nende panuse eest."

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:58
    Otsi:

    Ava täpsem otsing