Horizon Travel kasvatas käivet ja klientide arvu

17. märts 2009, 21:38

Eesti kolme suurima reisikorraldaja hulka
kuuluva Horizon Traveli käive kasvas eelmisel aastal 19 protsenti 209 miljoni
kroonini, ettevõttega reisinud klientide arv kasvas samal ajal 17 protsenti
ulatudes üle 20 000.

Horizon Traveli populaarseimateks reisisihtkohtadeks 2008. aastal Kanaari saared, Hispaania ja Portugal, selgub ettevõtte 2008. aasta majandustulemustest. Kasuminäitajad avalikustab Horizon Travel koos auditeeritud majandusaasta aruande kinnitamisega hiljemalt juuni lõpuks.

Horizon Traveli tegevjuht Cinzia Siig sõnas, et ettevõte plaanib vaatamata turismisektori üldisele langusele säilitada 2009. aastal mullusega samal tasemel müügimahu nii reisijate arvu kui käibe osas. „Tänases majandusolukorras võidavad suuremad ja tugevamad reisikorraldajad turuosa väiksemate tegijate arvelt, sest klientide jaoks on muutunud esmatähtsaks reisikorraldaja usaldusväärsus – kas täna ostetud reis homme ka toimub või tuleb hakata raha tagasi taotlema pankrotipesast,“ märkis Siig.

Tema sõnul on Horizon Travel täna Eesti ainus praktiliselt 100protsendiliselt riigi poolt kehtestatud tagatisnõudeid täitev reisikorraldaja, mille klientidele annab täiendava turvatunde kuulumine Euroopa ühe suurima lennufirma Finnair kontserni.

2001. aastal tegevust alustanud Horizon Travel on tänaseks Eesti üks suurimaid puhkusereiside korraldajaid. Alates 2006. aastast on Horizon Traveli omanikuks Soome vanim ning suurim reisikorraldaja Aurinkomatkat-Suntours OY, mis omakorda kuulub lennufirma Finnair gruppi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. March 2009, 21:38
Otsi:

Ava täpsem otsing