Sotsid: Keskerakond lõpetagu isiklikud rünnakud

18. märts 2009, 17:47

Sotsiaaldemokraadid kutsuvad Keskerakonda
üles lõpetama isiklikud rünnakud Tallinna opositsioonipoliitikute vastu ja
debateerima valimiste eel tallinlaste jaoks olulistel teemadel.

Tallinna sotsiaaldemokraatide esimees Jaak Juske avaldas lootust, et Keskerakond lõpetab opositsioonipoliitikute suukorvistamise katsed ja võtab täna tema vastu esitatud kohtuhagi tagasi.

"Tallinlasi ei huvita poliitikute omavaheline musta pesu pesemine. Inimesed tahavad täna teada, mida teevad erakonnad nende toimetuleku tagamiseks, tööpuuduse vähendamiseks ja ausa linnavalitsemise tagamiseks. 15 000 töötut tähendab Tallinna jaoks tõsiseid sotsiaalseid pingeid ja enneolematut finantskriisi, " märkis Juske.

"Sotsiaaldemokraadid on pealinna opositsiooniparteina teinud oma tööd ja pööranud järjekindlalt avalikkuse tähelepanu linnavõimu möödalaskmistele. Kui poliitikud hakkaksid üksteist iga avalduse pärast kohtusse kaebama, ei julgeks enam varsti mitte keegi midagi öelda. Just Keskerakond on aga tundnud viimasel ajal muret sõnavabaduse pärast Eestis."

Sotsiaaldemokaatide hinnangul on kahetsusväärne, et Keskerakond ei ole andnud selgitusi esitatud tõsiste korruptsioonisüüdistuste kohta, vaid on asunud ründama kõiki, kes sel teemal sõna julgevad võtta. "Olen tundunud muret Tallinna linna maine pärast ja rääkinud asjadest nii, nagu nad on. Loodan, et mul on põhiseaduslik õigus sõna- ja arvamusvabadusele. Mul ei ole põhjust Keskerakonna ees vabandada," ütles Jaak Juske.

Keskerakond esitas täna sotsiaaldemokraadist linnavoliniku Jaak Juske vastu hagiavalduse.

Keskerakonna peasekretär Priit Toobal märkis, et Juske ei jätnud oma järjekindla valetamisega Keskerakonnale muud võimalust, kui kohtuvõimu poole pöörduda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. March 2009, 17:47
Otsi:

Ava täpsem otsing