Selveri uues kaupluses loodi 63 töökohta

19. märts 2009, 10:37

Selver keti kauplus nr. 37 ehk Kakumäe
Selver avab uksed, teatas ettevõte.

„Kakumäe Selveriga saab läbi Selveri suur Eesti laienemise aasta – eelmise aasta jooksul laiendasime Eestis nelja kauplust, avasime 8 uut kauplust, sel aastal lisandusid veel Narva Soldino ning nüüd Kakumäe Selver. Käesoleval aastal me Eestis rohkem Selvereid ei ava, küll aga Lätis,“ ütles Selveri tegevdirektor Iivi Saar.

„Kakumäe Selveril on hea võimalus kujuneda kodupoeks suurele hulgale Tallinna lähedaste mereäärsete asulate elanikele, sest kaupluse asukoht on väga soodne: me jääme teele nii neile, kes lähevad Kakumäele kui Tiskresse ja Tabasallu ja sealt edasi,“ sõnas Kakumäe Selveri juhataja Kaja Saarnak. „Samas on Kakumäe Selver mõnusa kompaktse suurusega – mitte liiga suur, et kaupluses käimiseks ei kuluks väga palju aega – samas aga keskmise supermarketi suuruses, et kõikidest kaubagruppidest oleks esindatud võimalikult suur valik,“ rääkis Kaja Saarnak.

Selveri keskuses asub mitmeid kauba- ja teenusepakkujaid: juveelipood, ökotoodete kauplus Ökoviis, keemilise puhastuse vastuvõtt, Centrum Optika, Farmacia apteek, Cityflower lillepood. Selveri kõrval on Asko/Sotka mööblikauplus. Keskuse parklas on kohti 109 autole, neist maa-aluses parklas 87.

Kakumäe Selver asub Rannamõisa tee ja Vana-Rannamõisa tee vahel aadressil Rannamõisa tee 6b. Kaubanduskeskuses on pinda kokku 3574 m², sellest Selveri müügisaali suurus 2033 m², rentnike pinda 210 m².

Pood avab linnarahvale uksed kell 12.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. April 2009, 13:34
Otsi:

Ava täpsem otsing