IIZI kindlustusmaakleri juhiks sai Ando Kivilaid

27. aprill 2009, 11:09

1. mail asub ASi IIZI kindlustusmaakler
juhatuse esimeheks Ando Kivilaid, ettevõtte senine juht Risto Rossar asub
juhtima kogu IIZI gruppi.

Ando Kivilaid on töötanud kaheksa aastat IIZI arendusjuhina. Ettevõtte teatel on just tema olnud mitmete IIZI innovaatiliste ja edu toonud kindlustuslahenduste elluviimise taga.

"Pean oma peamiseks eesmärgiks lähiaastatel IIZI kindlustusmaakleri edu hoidmist kvaliteedis järele andmata ning täiendavate toodete turule toomist, kuna praeguses majandussituatsioonis otsitakse järjest rohkem kulude kokkuhoiuvõimalusi ning IIZI lahendused just seda pakuvad," ütles Ando Kivilaid.

Senine Eesti juhatuse esimees Risto Rossar asub juhtima kogu IIZI gruppi, mis on viimastel aastatel laienenud Läti, Leedu ja Soome turule. "Minu ülesandeks on juhtida IIZI tegevust kõigis neljas riigis, kus tegutseme, tagades veelgi parema sünergia ja kõrgeima teenuse kvaliteedi klientidele ja partneritele," märkis ta. "Oleme veendunud, et IIZI suudab saada juba lähiaastatel üheks suuremaks kindlustusvahendajaks Baltikumis, kuuludes viie suurima kindlustusvahendaja hulka igas riigis," lisas Rossar.

IIZI kindlustusmaakleril on rohkem kui 242 000 klienti, kellest üle 215 000 on eraisikud ja 27 000 ettevõtted. Firmas töötab 93 töötajat. IIZI gruppi kuulub neli kindlustusmaakleriettevõtet, kus töötab kokku 151 töötajat ning 2008. aasta konsolideeritud käive oli kokku 95,5 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. April 2009, 11:09
Otsi:

Ava täpsem otsing