Briti saadik: Eesti firmad ei oska atraktiivselt müüa

28. aprill 2009, 12:51

Suurbritannia suursaadiku Peter Carteri
sõnul on Eesti ettevõtete miinuseks tihtipeale oskamatus oma tooteid
atraktiivselt müüa.

"Eesti ettevõtetel ja toodetel on potentsiaali ning konkurentsieeliseid, kuid neid ei osata tihtipeale atraktiivselt müüa," rääkis Carter. "Suurbritannia on kõrgtehnoloogilisi lahendusi müüvatele ettevõtetele loogiline jätk äri laiendamisel – see on suur turg, kus uuendusi avasüli vastu võetakse," lisas ta.

23. aprillil Briti suursaadiku residentsis toimunud kohtumisele olid kutsutud Eesti kõrgtehnoloogilise elektroonika tootmise spetsialistid, kes soovivad oma äri atraktiivsele Suurbritannia turule laiendada. Oma toodete konkurentsivõimelisust tutvustasid Artec Group, Cybernetica, Modesat, Apprise ja Nordic Sonar. Briti suursaadik ja briti päritolu kohalikud ettevõtjad andsid neile tagasisidet nii toote kui ka selle turustamise kohta Suurbritannias.

Järgmine samalaadne üritus leiab aset 21. mail Londonis, mil märgitud ettevõtted kohtuvad Suurbritannia firmadega, et luua kontakte ning äri avada. Üritusi viib läbi Suurbritannia riiklik organisatsioon UK Trade Investment, kes igapäevaselt aitab Eesti ettevõtetel Suurbritanniasse laieneda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. April 2009, 12:51
Otsi:

Ava täpsem otsing