Kohus kuulutas välja Unistar-Auto osaniku pankroti

04. mai 2009, 10:54

Harju maakohus kuulutas välja pankrotis
oleva OÜ Unistar-Auto ühe osaniku Kaupo Jõgi pankroti, mida taotles Hondasid ja
Citro?ne müüv Veho Eesti, selgus ametlikest teadaannetest.

Kohus nimetas asjas pankrotihalduriks Peep Lillemäe ning määras esimeseks võlausaldajate üldkoosoleku ajaks 27. mai. Kohtumäärus kuulub viivitamatule täitmisele. Võlausaldajad peavad hiljemalt kahe kuu jooksul teatama haldurile kõigist oma nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nende tekkimise alusest ja nõude tähtajast. Sama tähtaja jooksul on kohustatud kõik isikud, kelle valduses on ükskõik mis alusel võlgniku vara, teatama sellest haldurile.

Veebruaris kirjutas ajaleht Sakala, et Veho Eestil oli seitsme miljoni kroonine nõue Unistar-Auto vastu. "Juhatuse liikmed on väga mõtlematult käendusi andnud," tõdes osaühingu pankrotihaldur Ene Ahas.

Unistar-Auto juhatuse liikmed on Kaupo Jõgi, Sten Nugis ja Jaanus Tensing ning ettevõte osanikud on Astroserv OÜ ja Jaanus Tensing. Kaupo Jõgi kuulub Unistar-Auto osanikeringi läbi Autoreservi, mille osanikuks on Jõgi osalusega OÜ Cantanor Baltic.

Aprilli keskel kirjutas Postimees, et lähipäevil sulgeb lõplikult oma uksed Jõgiga seotud Carmani Autokeskus, mida omanikud ei suutnud raskes majandusolukorras enam vee peal hoida. «Päike küll paistab õues, aga automüügis see lugu nii päikeseline pole,» märkis firma Carman Autokeskused juhatuse liige Kaupo Jõgi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. June 2009, 11:30
Otsi:

Ava täpsem otsing