BÖRS: USA loobus võitlemast

05. mai 2009, 23:16

S P 500 langes
kauplemissessioonil 0,38 protsenti, Dow Jones indeks 0,19 protsenti ning
Nasdaq indeks pea 0,54 protsenti.

Üheks suuremaks kukkujaks jäi kosmeetikatootja Avon Products 8,5protsendilise vajumisega pärast 36protsendilist kvartali kasumi kukkumist, mis jäi analüütikute prognoosidele alla 12 protsendiga.

Tervisekindlustaja MetLife vajus 4,25 protsenti, samuti ei saa eriti kiidelda varasematel päevadel plusse näidanud Wells Fargo enam kui 4protsendilise langusega.

Intel, kes osaliselt oma sissetulekud Kaimani saartel deklareerib, lõpetas päeva 2,18 protsenti madalamal.

Tõeliselt lennuka ja püsiva hüppe tegi Las Vegase suurim kasiinoomanik MGM Mirage, kes tõsteti Bank of America poolt ostusoovituste nimekirja ning teatas pärast kuurorti müüki väga headest tulemustest. Aktsiahind kihutas ilma peatumata 35,6 protsenti kõrgemale.

Ägedalt on kerkinud ka American International Group 18, 5protsendilise kerkimisega. Bloombergi kinnitusel võib kindlustaja esimese kvartali tulemuste valguses mitte lisakapitali vajada ning turg on hoiaku omaks võtnud.

Ilusa plussi on täna teinud ka väga edukad tulemused teatanud Kraft Foods 3,9protsendilise kerkimisega.

Pankadest on edukamad veel Citigroup 3,4protsendilise tõusuga ja Morgan Stanley 0,7protsendilise kerkimisega.

Blackberry tootja Research In Motion (RIM) aktsiasoovitus sai täna kohenduse. JPMorgan kergitas ta alakaalu pealt neutraalsele, mis oli ajendatud ka järgmise ja ülejärgmise aasta headest prognoosidest majandustulemustele. Aktsiahind on kerkinud 1,5 protsenti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. May 2009, 23:16
Otsi:

Ava täpsem otsing