Nissan annab õnnetuse korral kliendile tasuta auto

05. mai 2009, 12:48

Nissan hakkas koostöös If Eesti
Kindlustusega pakkuma omanimelist kaskokindlustust, mis annab esimese
kaskotootena Eestis autoomanikule õnnetuse korral tasuta asendusauto.

Tegemist on kaskokindlustusega klientidele, kes ostavad endale Nissani esindustest uue või kasutatud sõiduki. Uus lahendus pakub kõige laiemat superkasko kaitset, mille peamiseks eeliseks on tasuta asendusauto. Lisaks põhiriskidele sisaldab Nissan Kindlustus ka ööpäevaringset autoabi ja omavastutuseta salongiklaasi vahetust, teatas autofirma.

Ühtlasi on Nissan Kindlustuse omanikele garanteeritud, et auto remonditakse alati Nissani volitatud edasimüüja juures ja kasutatakse originaalosi. „Soomes ja Rootsis on Nissan Kindlustus kasutusel juba teist aastat ja vähemalt pooled uutest Nissanitest vormistatakse meie oma kaskoga. Tahame Eestis sama kaugele jõuda,“ ütles Nissan Nordic Europe Baltikumi tegevjuht Margus Mikk.

„Auto hooldus, kindlustamine ja kahjukäsitlus käivad kõik autoesinduses,“ selgitas Mikk.

If Eesti Kindlustuse sõidukikindlustuse vanemtootejuht Tarmo Lääne sõnul on tasuta asendusauto uus tase kahjukäsitluses. „Pärast sõidukiga toimunud kahju pöördub Nissan Kindlustuse klient otse Nissani esindusse, kus tema auto kiirelt remonditakse. Autoremondi ajaks saab klient kasutamiseks tasuta asendusauto,“ ütles Lääne.

Nissan Nordic Europe OY on Nissani harukondlik peakontor Skandinaavias ja Baltikumis, mille põhitegevus on Nissani sõidukite ja varuosade import ning hulgimüük Nissani diileritele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Nissan Nordic Europe Eesti kontor asub Tallinnas Osmussaare tee 10 ning haldab Baltimaade edasimüüjaid

If Eesti Kindlustus on Eesti juhtiv kahjukindlustusselts. Ifil on ainukese kindlustusseltsina Eestis üle 210 000 era- ja ärikliendi ning If on esindatud kõikides Eesti maakondades. If Eesti Kindlustus kuulub Põhjamaade juhtivasse kahjukindlustusgruppi If P C Insurance Holding Ltd, mille omanik on Sampo Plc.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. May 2009, 12:48
Otsi:

Ava täpsem otsing