Riias hakkab Peugeot'd esindama ELKE Grupp

05. mai 2009, 13:59

Peugeot' ametlik maaletooja Eestis ning
Lätis KW Bruun Baltic sõlmis edasimüügi- ja remonditöökoja lepingu Eesti firmale
ELKE Grupp kuuluva Auto Halle SIAga, kes avas täna Riias uue Peugeot'
esinduse.

"Meil on hea meel, et Peugeot'd hakkab Riias esindama pikaajalise kogemusega tugev ettevõte," rääkis Peugeot' ametliku maaletooja KW Bruun Baltic müügi- ja turundusjuht Rasmus Tali. "Praegustel ja tulevastel Peugeot' omanikel on maist alates võimalik külastada Läti kaasaegseimat autoesindust, tutvuda uute Peugeot' mudelitega ning saada kvaliteetset teenindust," lisas ta.

Tali sõnul selguvad lähiajal Lätis ka teised Peugeot' volitatud edasimüüjad ja teeninduspunktid.

Auto Halle SIA tegevjuhi Tõnu Piirmaa sõnul saavad nad Peugeot' lisandumisega pakkuda klientidele senisest laiemat mudelivalikut. "Meie müügivalikusse kuuluvad varasemast juba Seat, Suzuki ja Hyundai ning Peugeot annab tooteportfellile kindlasti olulist lisaväärtust," märkis ta.

ELKE Grupi AS asutati 1993 aastal holding-firmana, selle põhitegevuseks on investeeringute haldamine ja tütarettevõtjate juhendamine. ELKE Grupi suuromanikeks on Peeter Kangur, Urmas Sepp ja Riho Sepp igaüks 25,5 protsendiga ja ING Luxembourg S.A 19,4 protsendiga.

Tänaseks on ELKE Grupist saanud Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevat 19 tütarettevõtet ühendav kontsern, kus kokku töötab ligi 400 töötajat. ELKE Grupp esindab Eestis Toyota, Lexuse, Seati, Suzuki, Hyundai, Citro?ni ja Isuzu sõidukeid. Lätis on Elke Gruppi kuuluval Auto Hallel esindused Riias ning hooldus- ja müügipartnerid Valmieras, Liepajas, Ventspilsis, Daugavpilsis ja Gulbenes.

KW Bruun Baltic on Peugeot' ametlik maaletooja Eestis alates septembrist 2008. Ettevõte, millel on üle 50 aasta pikkune kogemus Peugeot' kaubamärgi turustamises, müüb Taanis, Rootsis ja Islandil kokku ligemale 50 000 Peugeot' sõidukit aastas. Tänavu veebruarist alustas KW Bruun Baltic Peugeot' maaletoomist ka Lätis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. May 2009, 13:59
Otsi:

Ava täpsem otsing