Ostuhoroskoop 01.-15.05

ÄP 07. mai 2009, 00:00

Perioodi algust ilmestavad suured töörahvapühad ning hiilgavate võitude aastapäevad. Seega pole midagi imestada, et perioodi lõpuks on nii mõnelgi töölisperel kodus verivärske osturalli võidukarikas või ette näidata Hullude Päevade esikohadiplom. Tavalisest ettevaatlikum tuleks olla alkoholi manustamise või ravimite tarbimisega. Ettevaatuse mõttes on soovitatav viina joomiseks kasutada pisemaid pitse ja kangeid rohtusid manustades jälgida, et turvavöö oleks kinni. Fortuuna võib naeratada.

Oled optimistlik ja see avab sinu ees lõputu hulga uusi võimalusi. Erilise selgusega märkad seda Kaubamaja kevadriiete osakonnas. Päikesepaistelised ilmad muudavad sind rõõmsameelseks ja naeruhimuliseks. Naerad kodus südamest, meenutades pettunud nägudega ostjaid, kelle nina alt sa viimase moeka särgikese ära napsasid.

Sinu praktiline mõistus hoiab sul rahaasjus jalad maas. Kuid ära kaldu äärmustesse, sest koonerdamine pole kokkuhoid. Mõtle kindlasti hästi järele, kas ikka maksab palava juunikuuni käia vanavanaisalt päranduseks saadud säärsaabastega või oleks aeg osta endale hirmkallid, kuid kvaliteetsed ECCO kingad.

Mai saabumine muudab sind energiliseks ja püsimatuks. Sa ei suuda ühel kohal istuda, eriti siis, kui keegi on su toolile knopka asetanud. Vajad võimalust palju ringi liikuda ja erinevatesse seltskondadesse sattuda, seega on sul olemas kindel põhjendus, miks nädalavahetusel seitse kaubanduskeskust läbi kammid. Elus ettetulevad raskused ületad mängeldes.

Alanud kuu tõotab sind kokku viia uute põnevate ja energiliste inimestega. Kohtud oma uue laenuhalduriga. Pole võimatu, et leiad endale uue sõbra, kelles ajapikku pettud. Avastad, et uue sõbra kena välimus vedas sind alt, ootasid temast enamat, kuid tema sisemuses valitseb tühjus. Tegemist on nimelt uue hoiupõrsaga.

Soojade ilmade saabumine ei möödu sinust jälgi jätmata. Pärast nelja tundi mööblimajas tunned katuserestoranist möödudes, kuidas sind tabab päikesepiste ja langed nagu välgust rabatuna esimesse tühja lauda. Enesetunne paraneb kiiresti, sest rahvameditsiini asjatundja abikaasa teeb sulle välja kõige isuäratavama prae.

Su kevadmantli hind langeb su silmis nagu Islandi kroon mullu, kui avastad samasuguse mantli oma ülemuse seljas. Sul õnnestub kevadmantel maha müüa asutuse sekretärile, veendes teda, et sedasi sobib sekretär ülemusega nagu sukk ja saabas. Ülemus lubab tehingust teada saades teha sulle uut ja vana.

Välimus muutub sulle väga oluliseks. Aeg on asuda oma toitumist jälgima. Sinu investeerimissoovituste esirinnas on kosmeetikalett. Ostad hulga niisutavaid kreeme, mida pärast iga söögikorda enda nahale kannad. Loodad, et need niisutavad sind sedavõrd, et suudad edaspidi päevas piirduda vaid kahe dringiga.

Oled mehine ja vastupidav, sest võid suurema vaevata välja kannatada kõik ebaõnnestumised, mis tabavad teisi. Samas vajab ka sinu hing vahel hellust ja soojust. Kui oled ostnud soodusmüügist kogu maja soojustusmaterjali, avastad hiljem, et hinnad on langenud. Suudad siiski naerda, sest kolleeg ostis sama kaupa sinust veel kallimalt.

Suhetes võib ette tulla üksjagu segadust. Neli kuud tagasi tellitud köögimööbli asemel saadetakse sulle elutoa antiikmööbli komplekt, mille ka kõige väiksem osa ei mahu sisse su Lasnamäe ühetoalise korteri uksest. Sinu suhted mööblipoega jahenevad kiiresti ja ka lahutus pole võimatu.

Kuna selle tähemärgi all sündinud on väga head matemaatikud, kipuvad sõbrad restoraniarved nende maksta jätma. Oled astumas uude ajastusse, jättes endast vana ja kasutatud osa maha ja võttes kaasa parima. Ehk siis sinu viimane firma koos võlgadega õnnestub maha müüa ja rahaga minema pääseda.

Mais seisab ees välksõda ja võidukad lahingud. Su sageli kõikuv meeleolu vajab pidevat uute ostudega turgutamist, et sul läheks meelest eelmine ebaõnnestunud poeskäik. Eraelulises mõttes kujuneb periood põnevaks. Osturetkedelt jõuad koju hilja, nii kohtud kallimaga romantiliselt õhtuhämaruses.

Kalad on perioodi algul oma sõiduvees. Eriti hästi õnnestub see mõnel veekogul. Kuna Kalade jaoks on soodne aeg sooritada suuremaid oste, ostad endale kolm numbrit suuremad kummikud, kui tarvis. Õnn soosib sind. Ilmad muutuvad nii suviseks, et sul pole kummikuid mitu kuud vaja.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:56
    Otsi:

    Ava täpsem otsing