Mida teha nädalavahetusel?

09. mai 2009, 13:23

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
09.05 kl 19 “Soome hobune”
09.05 kl 19 “Boulgakoff”
10.05 kl 19 “Eesti matus”
10.05 kl 19 “Sügissonaat”
12.05 kl 19 “Kõik on täis”
12.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because” endises Heliose kinos
13.05 kl 19 “Kõik on täis”
14.05 kl 19 “Vombat”
14.05 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
09.05 kl 12 “Memme musi”
09.05 kl 15 “Isekas hiiglane”
09.05 kl 15 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
10.05 kl 11 “Isekas hiiglane”
10.05 kl 12 “Memme musi”
12.05 kl 11 “Memme musi”
13.05 kl 11 “Memme musi”
14.05 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
09.05 kl 19 “Raimonds”
09.05 kl 19 “Hingede öö”
11.05 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
Kuressaare Linnateatris
12.05 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
Kuressaare Linnateatris
14.05 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Kanuti Gildi SAAL
10.05 kl 19.30 “Igo”
Diplom 2009: Ursula Vanamölder
11.05 kl 19.30 “Igo”
Diplom 2009: Ursula Vanamölder
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
14.05 kl 11 “Unenägu”
14.05 kl 13 “Unenägu”
Tallinna 20, Kuressaare

NO99
11.05 kl 19 “GEP”
12.05 kl 19 “GEP”
13.05 kl 19 “Pea vahetus”
14.05 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
09.05 kl 19 “Meie, kangelased”
esietendus
11.05 kl 19 “Minu tädi”
12.05 kl 19 “Hecuba pärast”
12.05 kl 19 “Vana tango” Hobuveskis
12.05 kl 19 “Meie, kangelased”
13.05 kl 19 “Vana tango” Hobuveskis
13.05 kl 19 “Meie, kangelased”
14.05 kl 19 “Vana tango” Hobuveskis
14.05 kl 19 “Meie, kangelased”
14.05 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
10.05 kl 19 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud”
Tartu Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Rahvusooper Estonia
09.05 kl 19 “Maskiball”
10.05 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
13.05 kl 19 “Rigoletto”
14.05 kl 19 “Armastuse ja kirega”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
11.05 kl 12 “Pipi Pikksukk”
Vene Draamateatris
11.05 kl 19 “Täismäng”
Vene Draamateatris
12.05 kl 19 “Ja päike tõuseb”
13.05 kl 19 “Top Dogs”
13.05 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga” Pärnu Endlas
14.05 kl 19 “Top Dogs”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
09.05 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
09.05 kl 19 “POKS”
Salme Kultuurikeskuses
11.05 kl 19 “Anna Karenina”
12.05 kl 19 “POKS”
13.05 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
14.05 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
09.05 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Kuusalu Rahvamajas
11.05 kl 19 “Kihluspidu”
Tartu “Vanemuise” suures majas
12.05 kl 19 “Kihluspidu”
Paide Kultuurikeskuses
13.05 kl 19 “Kihluspidu”
Võru Kultuurimajas “Kannel”
13.05 kl 19 “Mu kallis lift”
Pärnu-Jaagupi Rahvamajas
14.05 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Viljandi Pärimusmuusika Aidas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
09.05 kl 19 “Lood Viini metsadest”
10.05 kl 16 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
10.05 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
12.05 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
12.05 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
13.05 kl 19 “Manon”
Vanemuise väikeses majas
14.05 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
09.05 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
09.05 kl 19 “Kummitus masinas”
10.05 kl 19 “Kummitus masinas”
11.05 kl 21 “Kummitus masinas”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz Restoran Club
09.05 kl 22 XPress Quartet feat.
Uku Suviste
13.05 kl 20 Vova Trio Jam Session
14.05 kl 21 Vova Jazz Quartet
Vana-Turg 2, Tallinn

Eesti Vabaõhumuuseum
10.05 kl 12 Suur emadepäevakontsert
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Estonia kontserdisaal
09.05 kl 14 “Ema laulud”
Hedvig Hanson (laul),
Andre Maaker (kitarr)
09.05 kl 19 Fareed Ayaz Qawwal
(Pakistan)
Maigaiti Muqami-teater (Uiguuria)
10.05 kl 19 Burhan Ö?al (darbuka, laul, Türgi), Sufi Folk-ansambel (Kashmir)
14.05 kl 19 London Symphony Orchestra
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
09.05 kl 19 “Hooaja lõppkontsert”
Haydn. Oratoorium “Aastaajad”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Oriana Kurteshi (sopran),
Juhan Tralla (tenor), Lauri Vasar (bariton), dirigent Olari Elts
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL
13.05 kl 19.30 Improtest: No Sugar /USA
Pikk 20, Tallinn

Kadrioru Loss
10.05 kl 18 Johann Strauss - Valsikuningast operetiisand
Weizenbergi 37, Tallinn

Mederi saal
10.05 kl 17 “Belgia helisev vaimu- ja trükivara”

Hortus Musicus , kunstiline juht Andres Mustonen
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Palmse mõisa härrastemaja
10.05 kl 14 “Emadepäeva kontsert Palmse mõisas” ansambel Tallinn Baroque
Viitna pk, Palmse küla, Lääne-Virumaa

Pärnu Kontserdimaja
10.05 kl 17 Emadepäevale pühendatud kontsert “Sulle ma laulan...”
Aida 4, Pärnu

Tartu Ülikooli ajaloo muuseum
14.05 kl 19 “Aja pulss”
Indrek Vau (trompet), Madis Metsamart (löökpillid), Ralf Taal (klaver)
Lossi 25, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
09.05 kl 19 “Vanemuise sümfooniaorkestri ja Vanemuise kontserdimaja hooaja lõppkontsert”
Pille Lill (sopran), Valentina Kremen (metsosopran), Mati Kõrts (tenor), Atlan Karp (bass-bariton), Vanemuise Teatri
Sümfooniaorkester ja Ooperikoor
Tartu Noortekoor, dirigent Mihkel Kütson
Vanemuise 6, Tartu

KINO

Cinamon Tartu
“Star Trek”
kl 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15
“Jälgi ja kanna ette”
kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Inglid ja deemonid”
K–N kl 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00
“Da Vinci kood” T kl 19.15
“Hertsoginna” P kl 18.30
“X-Meeste algus: Wolverine”
kl 11.15 (v.a K,N), 17.45 (v.a. K,N), 18.00 (K,N), 20.00 (v.a. K,N), 22.15
“Rokkivad raadiopiraadid”
kl 14.15 (v.a. K,N); K, N kl 11.45
“Röövitud”
kl 14.30 (v.a. K,N), 18.30 (v.a. K,N,P),
20.45 (v.a. K,N); K–N kl 16.45, 20.15
“Jälle 17” kl 12.00 (v.a K,N), 17.00 (v.a. K,N), 19.15 (v.a. T, K, N), 21.30 (v.a. T);
T kl 22.15; K–N kl 14.30, 19.00
“Kallis oled, vana” kl 15.30
“Asustatud saar 2”
kl 12.15 (v.a K,N); K–N kl 11.15
“Kiired ja vihased: Uus mudel”
kl 13.30, 16.30 (v.a. K,N)
“Koletised tulnukate vastu”
kl 10.45, 13.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Rentslimiljonär”
R–T kl 14.20, 19.15
“Koletised tulnukate vastu”
3D eesti keeles:
R–T kl 11.00, 13.40, 16.20, 19.00 (v.a. L)
“Gran Torino”
R–T kl 21.20 (v.a.L)
“Karmiinpunased tiivad: flamingode müsteerium”
R–T kl 11.05
“Kiired ja vihased: uus mudel”
R–T kl 11.40, 16.35, 19.00
“Linnapreili provintsis”
R–T kl 13.45
“Adrenaliin: kõrgepinge”
R–T kl 14.50, 17.20 (v.a. L), 19.30 (v.a. L)
“Jälle 17”
R–T kl 11.20, 16.00, 18.20, 20.55
“Kallis oled, vana”
R–T kl 14.10, 21.25
“Asustatud saar 2”
R–T kl 12.30, 21.40 (v.a. L)
“X-meeste algus: Wolverine”
R–T kl 11.45, 14.15, 16.50, 19.20, 21.45
“Rokkivad raadiopiraadid”
R–T kl 12.55, 15.45, 18.40, 21.30
“Röövitud”
R–T kl 12.00, 17.05, 21.50
“Star Trek” R–T kl 12.15, 15.00,
18.00 (v.a. L), 20.45 (v.a.L);
L kl 18.35, 21.20
“Jälgi ja kanna ette”
R–T kl 11.25, 13.25, 15.30, 17.30,
19.35, 21.35
“Kuumad uudised”
R–T kl 11.30, 14.00, 16.25, 18.50, 21.15
Met Ooper: “Tuhkatriinu” L kl 19.30
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Kiired ja vihased: uus mudel”
R–T kl 16.45 (v.a. L)
“X-meeste algus: Wolverine”
R–T kl 12.00, 14.15, 19.15 (v.a. L),
21.45 (v.a. L)
“Star Trek”
R–T kl 13.00, 15.45, 18.45, 21.30
Met Ooper: “Tuhkatriinu” L kl 19.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Asustatud saar 2”
R–T kl 18.30
“X-meeste algus: Wolverine”
R–T kl 14.45, 21.00; L–P kl 12.30
“Star Trek”
R–T kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.30
“Kuumad uudised”
R–T kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15;
L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Kihutades nõiamäele”
P, T kl 16.15, 18.25;
E kl 17.15, 19.25; R, K, N kl 19.25
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 20.30
“Teadmine” kl 18.30
“Marley ja mina” kl 18.00
“Võitlejaks sündinud” kl 15.30
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
kl 14.15, 21.00
“Kihutades Nõiamäele” kl 16.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Superstaarist musterisa”
kl 19.00; L–P kl 17.00
“Kallis oled, vana” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5”
Taani-Eesti koostööprojekt,
kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Krista Mölder, kuni 23.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Lopergune pärl” Ingmar Jõgi,
kuni 16.05
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Manu Propria, alates 07.05
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Veimevaka jälgedes”, kuni 13.05
“Pintsli asemel fotokaamera”
Tiina Gilli fotod, kuni 09.05
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Sven Saag, kuni 12.06
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Tallinna joonistustriennaal,
13.05–25.05
“Koht päikese all” Ruum 312A,
kuni 11.05
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
“Autoportreed”, kuni 17.05
“Floromaania”, kuni 31.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Ilmars Blumbergs
(Läti, kuraator Loit Jõekalda),
kuni 31.05
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
Raivo Kelomees, 13.05–31.05
Kerstin Hedström, kuni 12.05
Pärnu Kunstikool, kuni 31.05
Aida 4, Pärnu

Rannarahva Muuseum
Alari Kivisaar: Ilusad pildid. Maris Koorti näitus, kuni 29.05
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
Helina Loid, kuni 17.05
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Kriis ja uus kvaliteet”
Toomas Altnurm, kuni 10.05
Everyday Picture Company graafikastuudio näitus, kuni 10.05
“Mehetapp” Erki Meister, kuni 10.05
Vanemuise 26, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mereäärne maa”
Lydia Nirk-Soosaar, kuni 28.05
Kunstirühmituse “Vaba tahe” ülevaatenäitus, kuni 28.05
“Aurora” Juta Kübarsepp. Fotod,
kuni 28.05
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Ly Lestberg, 14.05–03.06
Kristiina Kaasik (maalid), kuni 13.05
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Monika Järg tekstiilinäitus, 11.05–07.06
Kairi Orgusaare ja Kati Kerstna klaasinäitus, 11.05–07.06
“Grafiidi võim ja võlu” Tiit Varblane isiknäitus, 12.05–07.06
Liiva 13, Võru

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. May 2009, 13:23
Otsi:

Ava täpsem otsing