Eesti Energia hakkab kodudes pistikupesasid paigaldama

11. mai 2009, 11:14

Alates tänasest vahetab Eesti Energia
nii kodudes kui firmades elektritöid pistikupesa paigaldusest kuni
elektriprojekti nõudva tööni. Seni tegi Eesti Energia töid vaid oma
elektrivõrgus kuni kliendi elektrikilbini, teatas suurfirma.

“Tegemist on teenusega, mida kliendid on Eesti Energialt juba ammu oodanud ning mida oleme nüüd valmis pakkuma,” kommenteeris Eesti Energia juhatuse liige Margus Rink. “Oleme seadnud eesmärgiks pakkuda kliendile kõiki elektri tarbimisega seotud teenuseid,” selgitas Rink. “Meie uuringud näitasid, et elektritööde tegemiseks otsivad kliendid abi eelkõige ehitustööga kokku puutunud tuttavatelt. Nüüd saab korraliku garantiiga töö tellida Eesti Energialt,” lisas Rink.

Elektritöö saab tellida Eesti Energia klienditelefonilt 1545, Eesti Energia veebilehelt või teenindusbüroost. Elektritöö teostamise aeg lepitakse kliendiga kokku hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. Elektrisüsteemi ootamatute rikete puhul reageerib Eesti Energia rikkebrigaad vajadusel koheselt ja ööpäevaringselt.

Eesti Energia ainuke energiafirma Eestis ja ka Balti regioonis, kes omab terviklikku energeetikavaldkonna väärtusahelat põlevkivi kaevandamisest, elektri ja soojuse tootmisest, ülekandevõrgust kuni klienditeeninduseni ning elektritööde teostamiseni kliendi kodus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. May 2009, 16:21
Otsi:

Ava täpsem otsing