Eesti Loto otsib uut kõrgepalgalist juhti

12. mai 2009, 12:20

Kuna Eesti Loto praeguse juhatuse esimehe
leping lõpeb, kuulutas riigifirma välja konkursi uue ligi 700 tuhande kroonise
aastapalgaga juhatuse esimehe leidmiseks.

Samas võib tegu olla ka n-ö vähempakkumisega, sest konkursist osavõtuks tuleb esitada motivatsioonikiri koos palgasooviga. Riigieelarve täitmise seisukohalt on eelis neil juhikandidaatidel, kes küsivad palgaks vähem.

Kandideerimiseks piisab kolmeaastasest juhtimiskogemusest, heast inglise ning suhtlemist võimaldavast vene keelest.

Eesti Loto juhatuse esimehe ülesandeks on sõnastada üldisest strateegiast lähtuvaid konkreetseid eesmärke, arengusuundi välja töötada ning organiseerida eesmärkide täitmist. Ta juhib meeskonda, vastutab müügi- ja turundustegevuse ning IT-projektide eest.

Õige inimese valib kandidaatidest välja personaliotsingufirma Fontes.

Äripäeva andmetel on praeguse Eesti Loto juhatuse esimehe Aivar Lepa kuupalk 56 000 krooni, juhatuse liige Marit Kasesalu saab 44 000 kuus. Ettevõtte nõukogus on kuus inimest. Nõukogu esimees saab 5500 krooni, nõukogu liikmed aga 3700 krooni kuus.

Eesti Loto juht annab iga kuu aru Eesti Loto nõukogule. Ettevõttes töötab praegu 47 inimest. Mullu oli Eesti Loto käive 434 miljonit krooni ning kasum 81 miljonit krooni. Sel aastal võtab riik lotofirmast 108 miljonit krooni dividende.

Äriregistri andmetel ulatus Eesti Loto 2007. aasta käive 410 miljoni kroonini, kasum oli 78 miljonit krooni. Omanikule, rahandusministeeriumile, maksis Eesti Loto toona 75 miljonit krooni dividende.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. June 2009, 11:36
Otsi:

Ava täpsem otsing