Junior Achievementi juht: hea, kui ministrid kaklevad

19. mai 2009, 17:34

Ministreid ei peaks välja vahetama, see on
hea, kui nad kaklevad ja arutavad, kuna arvamuste mitmekesisus on oluline, sõnas
Junior Achievementi Arengufondi direktor Epp Vodja.

"Mul ei tule üldse sellist tunnet, et ma vahetaksin praegu kellegi välja. Ma jätaksin kõik paika," vastas Vodja tänasele päevaküsimusele, mis ministrid ta välja vahetaks või kelle koha ära kaotaks.

"Valikuid võib alati teha ühtemoodi ja teistmoodi. Mulle hirmsasti meeldib, et nad omavahel kaklevad, sest asjad tuleb läbi rääkida ja arutada, kuna pole ühte kindlat tõde. Siis saab arvestada võimalikult paljude poolte ja seisukohtadega," rääkis ta.

"Kuid nüüd ikkagi vahetamiseks läheb ja kui ta (Ivari Padar – toim) lahkub, pean ma parteidest rääkimata väga kompetentseks Aivar Sõerdi (OÜ TLG Hotell juhatuse liige ja endine rahandusminister – toim), keda näeksin rahandusministrina," lisas Vodja.

Temaga oli sama meelt ka Eesti Metsatööstuse Liidu juht Märt Riistop, kes ütles, et tema pole ausalt öeldes oma pead ministrite väljavahetamise küsimusega vaevanud. "Hetkel küll poliitikamaastikul toimuvaga rahul pole, kuid arvan, et see ei ole võtmeküsimus, kes üht või teist ministritooli täidab. Oluline on see, et nad ikka mingid otsused vastu võtaksid," kommenteeris Riistop.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. May 2009, 09:53
Otsi:

Ava täpsem otsing