Linn asutab sihtasutuse Tallinna Televisioon

19. mai 2009, 12:52

Tallinna linnavalitsus on ette valmistanud
sihtasutuse Tallinna Televisioon asutamise otsuse eelnõu.

Abilinnapea Jaanus Mutli sõnul tehakse sellega järgmine otsustav samm Tallinna TV realiseerumisele. "Tallinna Televisiooni programmis saab kesksel kohal olema eelkõige pealinna ja selle regiooni uudised. Saavad olema niinimetatud päevadebatt ja otseülekanded sündmuskohtadelt. Näeme seal eraldi saatelõike Tallinnast kui Euroopa 2011. aasta kultuuripealinnast, ja muust sarnasest temaatikast," rääkis ta.

"Kavas on saated hariduse, tervise, kultuuri, kodu ja köögi, liikluse ja muu sellise kohta. Eraldi niinimetatud magasinid on vene keelt kõnelevatele isikutele ja välismaalastele. Linnakodaniku-TV pakub võimalusi oma sõnumi edastamiseks mittetulundussektori organisatsioonidele, rahvusvähemustele ja teistele ühendustele," selgitas Mutli. "Usun, et päev, mil linnaelanik oma televiisorist Tallinna TVd näha võib, saabub varem kui hetkel oodata oskamegi," märkis ta.

4. septembri 2008 tegi Tallinna volikogu linnavalitsusele kohustuseks esitada 1. septembriks 2009 Tallinna Televisiooni kontseptsiooni elluviiva sihtasutuse asutamise otsuse eelnõu. Järgmisel aastal taotleb sihtasutus kaabelvõrguloa, võtab tööle personali, ostab või liisib sisseseade ning alustab programmide edastamist 1. jaanuarist 2011.

Sihtasutuse nõukogu koosneb linnavalitsuse teatel volikogu liikmetest ja ringhäälingu ülesannete täitmiseks vajalike valdkondade asjatundjatest. Sihtasutuse nõukogu nimetab ametisse sihtasutuse kuni viieliikmelise juhatuse. Sihtasutuse juhatuse liikmete valimiseks korraldab nõukogu avaliku konkursi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. May 2009, 12:52
Otsi:

Ava täpsem otsing