Sunny Business tõusis Eesti suurimate sekka

19. mai 2009, 20:15

Raamatupidamisega tegelev Sunny Business
Services grupp neelas alla raamatupidamisbüroo Near-Shoring OÜ, mis
kasvatas kontserni klientide arvu rohkem kui 150 ettevõtteni.

Near-Shoring on juba teine raamatupidamisbüroo, mis Sunny Business Servicesiga ühines. Mullu veebruaris pani Sunnyga leivad ühte kappi Loomani Konsultatsioonid OÜ, teatas raamatupidamiskontsern.

Sunny Looman Raamatupidamine OÜ klientidele tähendab Near-Shoringuga ühinemine senisest suuremat kompetentsi maksunduse ja raamatupidamisteenuste alal. Vastukaaluks laieneb Near-Shoringu senistele klientidele pakutav teenustevalik. Mõlemad raamatupidamisfirmad esindavad sarnaseid väärtusi ning on turul tegutsenud aastaid.

Near-Shoring OÜ asutas 2004. aastal Hillar Lauri, kes siiani ka juhtis ettevõtet. Büroo ja raamatupidamise eest vastutab Mart Nõmm. Tehingu hinda poolte kokkuleppel ei avaldata.

Sunny Business Services grupp on omandanud viimase 15 kuu jooksul viis ettevõtet ning asutanud kaks firmat. Sunny Business Services kontserni kuuluvad tänase seisuga Sunny Galandrex Tõlkebüroo, Sunny IT Teenused, Sunny Cleanmell Puhastusteenused, Sunny Turundus ja Sunny Õigusbüroo. Grupi emafirma on Sunny Team OÜ.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. May 2009, 20:49
Otsi:

Ava täpsem otsing