Gert Tiivas: tahaks varahaldusest rohkem teada

25. mai 2009, 15:36

Varahaldusettevõtte loomist võiks ennekõike
kommenteerida Arco Vara ise, leidis kunagi Arco Varaga kahasse kinnisvarafondi
juhtinud varahaldusfirma East Capital Balti esinduse juht Gert Tiivas.

„Mul oleks ka väga huvitav teada," ütles Tiivas lühidalt, kui Äripäev palus tal avaldada arvamust Arco Vara varahaldusettevõtte loomise tegelikest eesmärkidest. "Mis ma ikka kommenteerin asju, millest ma midagi ei tea.“

Arco Vara juhatuse esimees Lembit Tampere ütles varahaldusettevõte loomise eesmärkide kohta, et ettevõtte hakkab haldama arendatud kinnisvaratooteid, aga lähem informatsioon selle kohta tuleb kunagi hiljem börsisüsteemi kaudu.

Vestluses Äripäevaga oli anonüümseks soovinud jääda kinnisvara valdkonnaga pikka aega tegutsenud inimene kindlal veendumusel, et varahaldusettevõtte loomisega tahab Arco Vara kassavood Eestis kokku tõsta, leida juurde investoreid ja sel teel võtta ettevõttest raha välja. „Loodame, et see raha ettevõttesse jääb, mitte seda ei kandita pärast kuhugi jälle välja, nagu üks näide oli,“ märkis ta.

Kinnisvaraasjatundja on enda sõnul juba mõnda aega oodanud uudist selle kohta, mis plaanid Arcol varahaldusettevõttega on. Küll aga uskus ta, et ajalehekuulutuse kaudu ei ole võimalik leida varahaldusettevõttele juhatuse liiget, kes peaks ettevõtte käivitama, nagu Arco Vara seda Äripäevas kuulutamisega teha üritab.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. May 2009, 19:56
Otsi:

Ava täpsem otsing