Big Idea Groupist sai Balti suurim kommunikatsiooniagentuuride grupp

02. juuni 2009, 20:18

Tänasest ühendatakse Baltikumi juhtivate
kommunikatsiooniagentuuride Idea Euro RSCG, Euro RSCG PR, Media Planning Group,
Nitro ja Media Contacts Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevat 15 eraldiseisvat
firmat kommunikatsiooniagentuuride gruppi Big Idea Group.

Ühinemise eesmärgiks on tulemuslikuma integreeritud kommunikatsiooniteenuse pakkumine, digimeedia ja digiturunduse edasiarendamine ning laienemine uutele turgudele, seisis pressiteates.

Big Idea Group’i omanik Mark Eikner ütles, et grupi loomine on vastuseks kahele peamisele turuarengule Baltikumis – turundajate nõudluse kasv integreeritud ja efektiivse kommunikatsiooni järele ning lõpptarbijate käitumise oluline muutus interneti- ja digitaalse meedia ajastul.

“Tarbijate ostukäitumine on info kättesaadavuse, uute infokanalite ja -allikate paljususe tõttu oluliselt muutunud ja see nõuab turundajatelt uusi kommunikatsioonilahendusi,” sõnas Eikner. Ta lisas, et Big Idea Groupi tugevus ja fookus on klassikaliste turundusteenuste kõrval uute tehnoloogiate kasutuselevõtul, mis annab reklaamijatele võimaluse tulemuspõhiseks ja mõõdetavaks turundustegevuseks.

Mark Eikner sõnas, et just uut tehnoloogilist lahendust pakkuvate ettevõtetega plaanitakse laieneda ka muudele lähiturgudele lisaks Baltikumile.

Big Idea Groupi juhina alustab tööd John Domas, kes on juhtinud 10 aasta jooksul Euro RSCG Ungari, Euro RSCG Poola, Media Planning Group'i Saksamaa ja Kanada agentuure.

Big Idea Group pakub Baltikumis kõige laiemat turundusteenuste valikut, mis hõlmab lisaks klassikalisele reklaami-, suhtekorralduse-, meediaplaneerimisele ka uudse tehnoloogiaga digiturundust ja digitaalset meediaplaneerimist.

Taust:
Grupi ettevõtted ja tegevusalad Baltikumis: Idea Euro RSCG (täisteenus reklaamiagentuur), Media Planning Group (meediaplaneerimise agentuur), Media Contacts (digitaalse meedia agentuur) ja Euro RSCG PR (suhtekorraldusagentuur); Eestis ja Lätis: Nitro (digiturunduse agentuur), Lätis 4D Marketing Communications (reklaamiagentuur).

Idea Big Group'i ettevõtete käive ületas 2008. aastal 350 miljonit krooni. Grupi ettevõtted annavad tööd 120-le eri valdkonna professionaalile.

Idea Big Group'i omanikud on Mark Eikner, John Domas, Marius Jovaisa ja Sandijs Lusens.
Idea Big Group'i suuremad kliendid on A. Le Coq, Bacterfield, BMW, Domina Shopping Centre, Estravel, Kraft Foods, Lattelecom, Mars Corporation, Olympic Casino, Reckitt Benckiser, Red Bull, Rimi Baltic, Roche, SMS Laen, Valmieras Piens.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. June 2009, 20:18
Otsi:

Ava täpsem otsing