Mida teha nädalavahetusel?

05. juuni 2009, 17:21

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
05.06 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
06.06 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
10.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
10.06 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
11.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
11.06 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
Pärnu mnt 5, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
06.06 kl 23 “Viieosaline triloogia”
Lavakujundustudengid
Pikk 20, Tallinn

NO99
05.06 kl 08.15 “Startup”
Niine 11, Tallinn
06.06 kl 19 “GEP”
08.06 kl 19 “GEP”
09.06 kl 08.15 “Startup”
Niine 11, Tallinn
09.06 kl 19 “GEP”
10.06 kl 08.15 “Startup”
Niine 11, Tallinn
11.06 kl 19 “Perikles”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
05.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
06.06 kl 17 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
09.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
09.06 kl 19 “Minu tädi”
10.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
10.06 kl 19 “Minu tädi”
11.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
Lai 23, Tallinn

Theatrum
06.06 kl 21 “Aucassin Nicolette”
07.06 kl 19 “Aucassin Nicolette”
09.06 kl 19 “Õpetatud naised”
11.06 kl 19 “Õpetatud naised”
Vene 14, Tallinn

Pärimusteater Loomine
05.06 kl 22 “Vana Tooma pilgu all”
Etendus algab Neitsitorni ees ja lõpeb Raekoja platsi ääres Matkamajas
Vene 6, Tallinn

Rahvusooper Estonia
05.06 kl 19 “Wallenberg”
06.06 kl 19 “Wallenberg”
07.06 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
09.06 kl 19 “Maskiball”
10.06 kl 19 “Luikede järv”
11.06 kl 19 “Tosca”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
05.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
06.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
10.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
11.06 kl 18 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
11.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
05.06 kl 18 “Charley tädi”
esietendus Viljandi Kaevumäel
06.06 kl 19 “Charley tädi”
Eesti Maanteemuuseumis
09.06 kl 19 “Charley tädi”
Konguta laululaval
10.06 kl 19 “Charley tädi”
Tõrva Tantsumäel
11.06 kl 19 “Charley tädi” Vändra Pargis
Vaksali 7, Viljandi

Von Krahli Teater
06.06 kl 20.30 “Kõrboja”
Vargamäe rehetares
07.06 kl 19 “Kõrboja”
Vargamäe rehetares
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Estonia kontserdisaal
06.06 kl 18 Ellerhein kevadkontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Ingmani Merelava
11.06 kl 20 Marko Matvere
“Kaunid kontserdid Käsmus”
Käsmu

Jõhvi Mihkli kirik
10.06 kl 18 “Rahvakoraali Lummuses” Kadri Hunt (vokaal), Weekend Guitar Trio, Robert Jürjendal, Tõnis Leemets, Mart Soo
Rakvere 6, Jõhvi

Keila-Joa Rippsillad
07.06 kl 14 “Rippsildade kontsert”
Meeskoorilaulude hitid. Kädy Plaas, Rene Soom, Uno Loop, Eesti Rahvusmeeskoor ja Ehala Kvartett, dirigent Tõnu Kaljuste
Keila-Joa alevik

Niguliste kirik
09.06 kl 19 “Rahvakoraali Lummuses” Kadri Hunt (vokaal), Weekend Guitar Trio, Robert Jürjendal, Tõnis Leemets, Mart Soo
Niguliste 3, Tallinn

NO99 Jazzklubi
05.06 kl 21.30 Jazzliit: Peep Ojaveski kvartett + jämm
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
05.06 kl 19 PromFesti finaalkontsert
06.06 kl 19 The London Chorus,
kunstiline juht Ronald Corp,
kaastegev Piret Aidulo (orel)
11.06 kl 19 “Deja Vu”
Anna Põldvee (laul), Kristjan Mazurtšak (saksofon), Joel Remmel (klaver), Ara Yaralyan (kontrabass), Aleksandra Anstal (löökpillid)
Aida 4, Pärnu

Pärnu Vallikäär
06.06 kl 20 “Kuldaja rock’n’roll” Muusik Seif Ja Ultima Thule, Tõnis Mägi, Riho Sibul
Pärnu

Rapla Lauluväljak
07.06 kl 20 “Kuldaja rock’n’roll” Muusik Seif Ja Ultima Thule, Tõnis Mägi, Riho Sibul
Rapla

Tallinna Jaani kirik
05.06 kl 19 The London Chorus,
kunstiline juht Ronald Corp,
kaastegev Piret Aidulo (orel)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
06.06 kl 19 ”Una corda”
Kristi Mühling (kannel), Liis Jürgens (harf), Ene Nael (klavessiin)
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
11.06 kl 20 “Kuldaja rock’n’roll” Muusik Seif Ja Ultima Thule, Tõnis Mägi, Riho Sibul
Laulupeo pst 25, Tartu

Viljandi Lauluväljak
09.06 kl 20 “Kuldaja rock’n’roll” Muusik Seif Ja Ultima Thule, Tõnis Mägi, Riho Sibul
11.06 kl 21 “Noored on hukas”
Tanel Padar The Sun ja Singer Vinger
Viljandi

Võru Kandle aed
10.06 kl 20 “Kuldaja rock’n’roll” Muusik Seif Ja Ultima Thule, Tõnis Mägi, Riho Sibul
Liiva 13, Võru

Väravatorn
06.06 kl 16 “Meistrite armastuslaulud ja pillimängud” Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Terminaator: Lunastus”
kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Muumide ohtlik jaanipäev”
kl 11.30, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45, 20.45 (v.a N)
“Intervjuu” T kl 19.30
“Edith Piaf – elusse armunud”
N kl 20.45
“Endiste pruutide vaimud”
kl 12.00, 14.15, 19.00, 21.00
“Öö muuseumis 2”
kl 10.45, 12.50, 15.00, 17.15, 19.30 (v.a. T)
“Viimane maja vasakul” kl 16.30, 22.00
“Inglid ja deemonid”
kl 13.00, 15.45, 18.30, 21.15
“Jälle 17” kl 10.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Jälle 17”
kl 11.30, 16.40
“Kallis oled, vana”
kl 21.00
“X-meeste algus: Wolverine”
kl 11.20, 19.05
“Rokkivad raadiopiraadid”
kl 20.45
“Star Trek”
kl 13.45, 16.25, 21.30
“Inglid ja deemonid”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.25
“Coraline ja salajane uks” 3D
kl 11.45, 14.45, 17.55
“Öö muuseumis 2”
kl 11.15, 13.35, 15.55, 18.15, 20.35
“Viimane maja vasakul”
kl 14.05, 19.00, 21.35
“Asjade seis”
12.00, 14.50, 17.50, 20.30
“Endiste pruutide vaimud”
kl 11.50, 14.20, 17.00, 19.20, 21.40
“Muumide ohtlik jaanipäev”
kl 11.05, 13.00, 14.55, 16.50, 18.45
“Terminaator: Lunastus”
kl 11.10, 12.20, 13.50, 15.00, 16.30, 18.00, 19.10, 20.50, 21.50
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Muumide ohtlik jaanipäev”
eesti keeles:
kl 12.15, 14.00, 15.45, 17.30, 19.15
“Terminaator: Lunastus”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
“Luba sisse see õige” kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Inglid ja deemonid”
kl 15.45, 21.00
“Öö muuseumis 2”
kl 18.30; L–P kl 13.30
“Endiste pruutide vaimud”
kl 17.00, 19.30; L–P kl 12.45
“Terminaator: Lunastus”
kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
“Jälgi ja kanna ette”
kl 15.00, 21.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Star Trek”
P, T kl 16.20, 19.00;
E kl 17.20, 20.00;
L, K, N kl 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Öö muuseumis 2”
P, E kl 19.00; T, N kl 21.00
“Rentslimiljonär”
T, N kl 19.00; E kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on iga-aastasel suvepuhkusel, uksed avatakse taas 1. juulil
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
„Terminaator: lunastus“
kl 19.00, 21.00; L–P kl 17.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Enesepaljastamine” Eesti Kunstnike Liidu aastanäitus, kuni 04.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Mapplethorpe'i kallad” Laurentsius, kuni 13.06
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Manu Propria, kuni 28.06
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Manu Propria, Tallinn 2009”
Rahvusvaheline joonistustriennaal,
kuni 08.06
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
“Harry Jürgensi raamatuillustratsioonid “, 11.06–02.07
Tõnismägi 2, Tallinn

Galerii Aatrium
Joonistustriennaal: Manu Propria,
kuni 19.06
Harju 6, Tallinn

Haus galerii
“House-Party” Eesti Maalikunstnike Liidu näitus, kuni 20.06
Sven Saag, kuni 12.06
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Track 01 / track 02”
Maido Juss Helen Melesk,
10.06–22.06
“Comechacha” Berlin, Lansberg, Muru, Ole, kuni 08.06
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuidas ma kunsti piire ei laiendanud” Navitrolla, kuni 21.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Diagnoositud tagasitulek”
Benjamin Vasserman (11.06. 1949), kuni 21.06
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“B3” kuni 28.06
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
“Mereäärne maa” Lydia Nirk-Soosaar, maalid, kuni 01.07
Esplanaadi 10, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Eleriin Ello Marje Murusalu,
11.06–28.06
Andrus Raag, kuni 07.06
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Sõpruslinnade näitus”, kuni 07.06
Vanemuise 26, Tartu

VAAL galerii
“No Wave” Kiwa kuraatorprojekt,
kuni 09.06
Tartu mnt 80d

Vabaduse Galerii
Herald Eelma. Graafika, kuni 24.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Anna Litvinova-Merilo joonistuste ja maalide näitus, 08.06–02.07
Avatud Ateljee aastanäitus,
08.06–02.07
Monika Järg tekstiilinäitus, kuni 07.06
Kairi Orgusaare ja Kati Kerstna klaasinäitus, kuni 07.06
“Grafiidi võim ja võlu” Tiit Varblane isiknäitus, kuni 07.06
Liiva 13, Võru

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. June 2009, 17:41
Otsi:

Ava täpsem otsing