BIGBANK lõi portaali võlgadega kimpus olijaile

08. juuni 2009, 13:41

BIGBANKi eestvedamisel avati täna uus
internetiportaal Võlanõustaja, mille eesmärk on jagada finantsraskustesse
sattunud inimestele nõu olukorra leevendamiseks ja probleemide ennetamiseks.

See on interaktiivne abimees kõigile, kes soovivad võtta oma finantsseisu ja kulutused varasemast rangema kontrolli alla, teatas portaali projektijuht Erti Luik. Leht koondab tema sõnul nii praktilisi soovitusi kui teoreetilisi nõuandeid, kuidas saada paremini hakkama sissetuleku vähenemise või töö kaotuse korral. Külastajad leiavad ka infot alates kõige lihtsamatest säästunippidest kuni põhjaliku pere-eelarve koostamiseni.

Luik sõnas, et lehte on kavas pidevalt täiendada ajakohase info ja uute nõuannetega. "Kõigil portaali kasutajatel on võimalik selles ka ise kaasa lüüa, jagades oma kogemusi teiste kasutajatega," rääkis Luik.

BIGBANKi eestvedamisel valminud portaal on kõigile huvilistele tasuta kasutamiseks. "Lehe loomise eesmärk on propageerida vastutustundlikku laenamist ja pakkuda lahendusi laenamisel tekkivate raskuste korral. Panime portaalile õla alla, sest BIGBANKi kogemus näitab, et eriti väikesemahuliste tarbimislaenudega tekkinud raskustest välja pääsemiseks on sageli olemas lihtsad lahendused, mida paraku paljud inimesed ei tea," lausus BIGBANKi juhatuse liige Kaido Saar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. June 2009, 13:41
Otsi:

Ava täpsem otsing