Needus, mis viib põrgutulle

Signe Sillasoo 12. juuni 2009, 00:00

Noor Alison Lohman kehastab filmis Los Angeleses töötavat Christine Browni, ambitsioonikat pangas töötavat laenuhaldurit, kes ei soovi muud kui karjääriredelil tõusmist.

Säärane suur iha ja kärsitus maksab talle aga valusalt kätte, sest sellest hetkest peale, kui panka saabub kodulaenu maksetähtaega pikendada sooviv salapärane proua Ganush (Lorna Raver), muutub tema elu totaalselt.

Et maksetähtaja pikendamise või mittepikendamise otsusest sõltub tema karjäär, siis otsustab ta esimese variandi kasuks. Kõik selle nimel, et oma juhile, härra Jacksile (David Paymer) meeldida ja tema abiga edutatud saada. Proua Ganush jääb lõppkokkuvõttes kodust ilma.

See uudis ajab vanaproua raevu. Ta paneb Christine'i peale needuse ja muudab ta elu totaalseks põrguks.

Needusest vabanemiseks otsib naine abi selgeltnägijalt Rham Jasilt (Dileep Rao). Viimane on naise ainuke lootus, kes ta põrgutulest päästa võib. Needuse murdmiseks tuleb tal läbi teha aga pikk, riskantne ja külmavärinaid tekitav teekond.

"Mu vend (Ivan Raimi - toim) ja mina tahtsime kirjutada stsenaariumi ühest naisest, nagu seda on varem tehtud paljudes moraalil põhinevates muinasjuttudes, kes teeb kohutava otsuse.

Tal on valida hea või halva tegemise vahel. Naine lõpetab oma otsuste eest väga kõrget hinda makstes, kuna ta ei suuda põgeneda," selgitas režissöör filmi ideed ühes varasemas intervjuus.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:02
    Otsi:

    Ava täpsem otsing