Sendioksjonitel läks aastaga toss välja

28. juuni 2009, 16:32

Möödunud suvel kärina ja mürinaga
alustanud sendioksjonitest on umbes pooled tegevuse lõpetanud. Närvikõdi
jagab hetkel vaid Bidoloo, ülejäänud on enampakkumised ajutiselt
peatanud.

Eelmise aastaga võrreldes on oksjonile pandud kaupa tunduvalt vähem ja võib isegi öelda, et hea, kui üldse midagi valida ning mängida on. Hinnaralli.ee koduleht on võlgnevuste tõttu suletud. Domeeni registreerinud Rigotex OÜ sipleb maksehäireregistri andmetel kõrvuni võlgades. Raha ootavad nii pank, sidefirma kui ka liisingupakkuja ning maksu- ja tolliamet.

Eurocent24 lehekülg on maas ja Oksjon24 oma tühi. Seejuures pole ükski seitsmest sendioksjoni korraldajast, kellest Äripäev möödunud suvel kirjutas, äriregistrile veel majanduaruannet esitanud.

Veebruaris oli sendioksjon vaus.ee omanikevahelise riiu tõttu müügis. Äriregistri andmetel pole OÜ Intermarket omanikud siiani muutunud, kuid täna õhtul tuleb enampakkumisele vaid TomTom ONE XL navigatsiooniseade ning eelolevaid oksjoneid pole välja reklaamitud.

Ehkki sendioskjon.ee lehel näivad oksjonid 11. juulil samuti jätkuvat, on varem portaali majandanud Sendioksjon OÜ võlgu kolme inkassofirma klientidele. Samas näitab EENet, nagu kuuluks domeen nüüd kiirlaenufirmale Credit24.

sendikas.ee oksjonid on ajutiselt peatatud. "Head kliendid! Kaks populaarset oksjoniportaali SMSRACE ja Sendikas on ühinenud. Seoses andmebaaside ühendamisega on oksjonid peatatud kuni 1. juulini.
Ootame teid õige pea tagasi meie uuenevasse keskkonda! Jagame infot jooksvalt asjade käigust. Päikest," selgitab oksjonikorraldaja veebilehel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. June 2009, 18:17
Otsi:

Ava täpsem otsing