EMT keeras Vichmanni ja Kruuda firmal kõned kinni

07. juuli 2009, 16:26

Marcel Vichmanni ja Oliver Kruuda
suurosalusega ProGroup Holding OÜ ehk Bravocom on EMT-le ligi miljon kroon
võlgu, mistõttu keeras EMT ettevõttel kõned kinni.

Kuna ProGroup Holding on EMT-le pikaaegselt võlgu, siis katkestas EMT ettevõttel oma võrku helistamise. Seetõttu ei saa Bravocomi ja Zorro kliendid kuni ProGroup Holding võlgnevuse likvideerimiseni EMT võrku helistada. EMT klientide teenuse kasutusele ProGroup Holdingu suhtes rakendatav abinõu mõju ei avalda ning EMT kliendid saavad jätkuvalt helistada ka Bravocomi võrku.

ProGroup Holdingu võlgnevused EMT ees tekkisid eelmise aasta detsembris ning on ulatunud kuni miljoni kroonini. Viimase järelepärimise võlgnevuse osas edastas EMT 3. juunil, paludes vastust, mis kuupäevaks kavatseb ProGroup Holding võlgnevuse likvideerida. Ühtlasi hoiatas ta oma sidevõrgule juurdepääsu piiramisest, juhul kui võlgnevust järgneva 30 kalendripäeva jooksul ei tasuta.

Kuigi 3. juuliks ei olnud võlgnevus tasutud ega konkreetseid ettepanekuid selle tasumiseks tehtud, andis EMT ProGroup Holdingule veel kolm tööpäeva ajapikendust. Kuna ka selle aja jooksul võlgnevuse osas muutusi ei toimunud, oli EMT sunnitud ProGroup Holding võrgust lähtuvate kõnede lõpetamise oma võrgus alates 7. juulist ajutiselt peatama.

EMT on kõnede lõpetamise peatamisest teavitanud ka konkurentsiametit ning edastanud sellekohase teate ProGroup Holdingule.

ProGroup Holding OÜ kaubamärgid on Bravocom ja Zorro Kõnekaart. ProGroup Holding pakub äri- ja erakliendile suunatud kolmiklahenduse teenuseid, mis hõlmavad bürootelefoni-, internetiühenduse ning mobiilsideteenuseid. Firma 2,5G mobiiliteenuste leviala katab 99% Eestist ning 3,5G leviala 10%.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. July 2009, 14:36
Otsi:

Ava täpsem otsing