Kuressaare otsib golfifirmale ostjat

Indrek Kald 08. juuli 2009, 00:00

Tema sõnul ootab Kuressaare missioonitundega ettevõtjat, kes oskab hinnata ala perspektiivi 10-15 aasta jooksul ning võib rahastada golfiväljaku käimajooksmise aega. Väga hea variant oleks, kui kaasosanikud paneksid seljad kokku ja ostaksid linna välja, lisas ta.

Teiste seas on aktsionärideks ettevõtjad Tarmo Sumberg, Tõnis Palts, Kaido Jõeleht, Toivo Alt, Tullio Liblik ja Maido Kiviorg.

Golfifirma osaniku ja nõukogu esimehe Jüri Tiituse ütlusel on golfimängijate jaoks tegu emotsionaalse ja lisafinantseeringuid vajava projektiga. "Kuna aga küsimärke on tuleviku suhtes palju üleval ning majanduslangus ei ole jätnud kedagi puutumata, siis on vaoshoitus täiesti mõistetav," rääkis ta.

Tema kinnitusel on tuumikaktsionär äriplaanis arvestanud sellega, et 2011. aastani tuleb keskuse käigushoidmisele peale maksta. Küsimus on ainult, kui palju, sõnas Tiitus. Ka märkis ta, et linnal oligi plaan kompleksi valmides projektist väljuda. "See on Eestis unikaalne mudel, kõik ülejäänud Eesti golfiväljakud on eraomanduses," lisas ta.

Kui sobivat pakkumist ei laeku, jätkab linn Kalle Koovi sõnul suuromanikuna ning golfifirma majandamiseks otsitakse edasisi teid. Me pole otsustanud, kas müüksime madalama hinnaga, lisas ta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing