Mida teha nädalavahetusel?

10. juuli 2009, 10:50

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Emajõe Suveteater
10.07 kl 20 “Raha” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talu õuel
11.07 kl 20 “Raha” Laulupeomuuseumi pargis
12.07 kl 17 “Raha” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talu õuel
12.07 kl 20 “Raha” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talu õuel
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
10.07 kl 19 “Raimonds”
10.07 kl 21.30 “ARNICA 9CH (my life as a dancer)”, esineb Maud Liardon (Sveits). Noore Tantsu Festivali etendus
11.07 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
11.07 kl 19 “Rock 'n' Roll”
12.07 kl 19 “Pimedusega löödud”
15.07 kl 19 “Karge meri”
16.07 kl 19 “Tunnete tektoonika”
Keskväljak 1, Pärnu

Pärimusteater Loomine
10.07 kl 22 “Vana Tooma pilgu all” Neitsitorni ümbrus
11.07 kl 22 “Vana Tooma pilgu all” Neitsitorni ümbrus
12.07 kl 22 “Vana Tooma pilgu all” Neitsitorni ümbrus
Vene 6, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
10.07 kl 19 “Aida” Leedu Rahvusliku Ooperi- ja Balletiteateri solistid, ooperikoor ja sümfooniaorkester
Aida 4, Pärnu

R.A.A.A.M
11.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
12.07 kl 15 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
16.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
Süda 8-7a, Tallinn

Suveetendus
16.07 kl 19 “Kolhoos” Hansahoovis Tartus
Aleksandri 46, Tartu

Teater Varius
11.07 kl 21 “His Master's voice” Juuru rahvamajas
Tõnismägi 2, Tallinn

Theatrum
11.07 kl 19.30 “Latern” Naissaarel, Omari küünis
12.07 kl 19.30 “Latern” Naissaarel, Omari küünis
Vene 14, Tallinn

Rakvere Teater
10.07 kl 20 “Toatüdrukud” Rakvere Pangahoones
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Vabaõhunäitemäng
10.07 kl 19 “Kon-Tiki, Teoreetiliselt peaks kõik hästi minema” Käsmu Meremuuseumi õuel
11.07 kl 19 “Kon-Tiki, Teoreetiliselt peaks kõik hästi minema” Käsmu Meremuuseumi õuel
15.07 kl 19 “Kon-Tiki, Teoreetiliselt peaks kõik hästi minema” Käsmu Meremuuseumi õuel
16.07 kl 19 “Kon-Tiki, Teoreetiliselt peaks kõik hästi minema” Käsmu Meremuuseumi õuel
Käsmu küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa

Vana Baskini Teater
16.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis” Tabasalu Looduspargis
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
10.07 kl 20 “Vihurimäe” Alatskivi lossi pargis
11.07 kl 20 “Vihurimäe” Alatskivi lossi pargis
12.07 kl 20 “Vihurimäe” Alatskivi lossi pargis
15.07 kl 20 “Vihurimäe” Alatskivi lossi pargis
16.07 kl 20 “Vihurimäe” Alatskivi lossi pargis
Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnateater
10.07 kl 20 “Pidu”
11.07 kl 20 “Pidu”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende villa
16.07 kl 22 Jazzliit: Saksofonide Öö: Raivo Tafenau, Villu Veski
Mere pst. 7, Pärnu

Eivere mõis
11.07 kl 20 “Armastuslaulud”
Hedvig Hanson ja Andre Maaker
Eivere küla, Paide vald

Elva Lauluväljak
10.07 kl 20 “Eesti laul Vol.2”
Anne Veski, Eda-Ines Etti, Mari-Leen, Koit Toome, Margus Vaher, Justament ja Tõrva Neidudekoor
Kesk 30, Elva

Jazz Cafe
10.07 kl 20.30 Terrassikontsert”
Julia Anstal – flööt, laul, Merje Kägu – kitarr, laul, Aleksandra Anstal – trummid, löökpillid, laul
Ringi 11, Pärnu

Jüri kirik
10.07 kl 19 Tšellokvartett C-JAM
Jüri, Harjumaa

Kalvi mõis
10.07 kl 19 “7 Linna Muusikafestivali avakontsert”
Kärt Tomingas ja Maarja-liis Ilus
Kalvi küla, Aseri vald

Karksi Peetri kirik
11.07 kl 11 “Hansa Trubaduurid”
Janno Pokk (nyckelharpa), Anna-Liisa Eller (kromaatiline kannel, plokkflöödid, viled, käsitrummid), Endrik Üksvärav (laul), Maarja Uus (plokkflöödid, lauto, käsitrummid)
Lossi 1, Karksi-Nuia

Kihelkonna Mihkli kirik
12.07 kl 18 “Oma laulu leidsin ma üles” Margus Vaher
Kiriku 4, Kihelkonna, Saaremaa

Kloostri Ait
10.07 kl 20.30 Meelis Vind Peedu Kass
Vene tänav 14, Tallinn

Leigo talu
10.07 kl 20 “Väike kontsert Leigo talu õuel” Jaan Sööt ja Stanislav Bulganin
Leigo, Nõuni, Valgamaa

Mederi Saal
11.07 kl 18 Anna-Liisa Bezrodny (viiul), Henry-David Varema (tšello)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mäetaguse mõis
11.07 kl 17 “Händel. Saksa aariad” (üheksa saksa vaimulikku laulu)
Kaia Urb (sopran), Imbi Tarum (klavessiin), Harry Traksmann (viiul)
Mäetaguse, Ida-Virumaa

Narva Aleksandri kirik
10.07 kl 20 “Hansa Trubaduurid”
Janno Pokk (nyckelharpa), Anna-Liisa Eller (kromaatiline kannel, plokkflöödid, viled, käsitrummid), Endrik Üksvärav (laul), Maarja Uus (plokkflöödid, lauto, käsitrummid)
Vabaduse 20, Narva

Niguliste
10.07 kl 19 Egidius Kwartet (Holland)
Niguliste 3, Tallinn

Püha Jakobi Kirik
11.07 kl 20 “Oma laulu leidsin ma üles” Margus Vaher
Püha küla, Pihtla vald, Saaremaa

Rock Café
16.07 kl 19 Obituary (USA)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Raekoda
10.07 kl 20 “Ooper Raekojas”
I. Ionova, F. Bandzak, M. Bachmann
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
11.07 kl 20 “Hansa Trubaduurid”
Janno Pokk (nyckelharpa), Anna-Liisa Eller (kromaatiline kannel, plokkflöödid, viled, käsitrummid), Endrik Üksvärav (laul), Maarja Uus (plokkflöödid, lauto, käsitrummid)
Jaani 5, Tartu

Tartu Peetri Kirik
15.07 kl 20 “Oma laulu leidsin ma üles” Margus Vaher
Narva mnt 104, Tartu

Tõstamaa mõis
12.07 kl 20 “Armastuslaulud”
Hedvig Hanson ja Andre Maaker
Kalli mnt 13, Tõstamaa vald

KINO

Cinamon Tartu
“Brüno” kl 10.45, 12.30, 14.15, 16.15, 18.15, 20.30, 22.15
“Populaarsed vaenlased”
kl 10.30, 13.15, 16.00, 18.45, 21.45
“Jääaeg 3”
kl 10.35, 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.45
“Connecticutis kummitab” kl 17.15
“Transformerid: Langenute kättemaks” kl 11.15, 14.00
“Pohmakas” kl 12.00, 19.30, 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Brüno”
kl 11.10, 13.20, 15.30, 17.10, 19.20, 19.50, 21.30, 22.00; L–P kl 13.00, 15.05
“Terminaator: Lunastus”
kl 11.20 (v.a. N), 13.55 (v.a. N),
18.55 (v.a. R)
“Hannah Montana film” kl 11.05, 16.15
“Pohmakas”
kl 12.10, 14.30, 19.15, 21.35
“Sisering” kl 17.05
“Transformerid: Langenute kättemaks” kl 11.35, 14.40, 17.50, 20.55
“Connecticutis kummitab”
kl 16.30, 21.30
“Jääaeg 3” 3D
eesti keeles:
kl 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.45;
vene keeles: kl 11.25, 14.00, 16.35, 19.10;
inglise keeles, eesti ja venek. subtiitritega: kl 11.30, 13.35, 18.35
“Adventureland - Pöörane suvi”
kl 13.30, 18.45, 21.10
“Inglid ja deemonid”
kl 15.40, 20.45 (v.a. L)
“Populaarsed vaenlased”
kl 11.15 (v.a. N), 12.00, 14.15 (v.a. N), 15.00, 17.15, 18.00, 20.15, 21.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Jääaeg 3” eesti keeles: kl 12.00 (v.a. K), 14.15 (v.a. K), 16.30, 18.45, 21.00
“Transformerid: langenute kättemaks” kl 12.30, 15.30, 21.15
“Asjade seis” kl 18.30
“Ettepanek”
Beebihommik kinos K kl 11.15, 14.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Transformerid: langenute kättemaks” kl 12.15, 15.15, 18.15 (v.a. T, K),
21.15 (v.a. T, K)
“Jääaeg 3” vene keeles, eestik. subtiitritega: kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Populaarsed vaenlased”
kl 13.00, 15.45, 18.30, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Kaunis Bitch”
E, T kl 18.05, 20.20; K kl 17.05, 19.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
“Jääaeg 3” eesti keeles: kl 12.00, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40;
vene keeles: kl 12.30, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Jääaeg 3”
eesti keeles: kl 17.30, 19.15
“Pohmakas” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5” Taani-Eesti koostööprojekt, kuni 23.08
Püsiväljapanek: Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kuningriik” Epp Maria Kokamägi, kuni 21.08
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
“Suvepuhkus/ Vilnius Art Fair”, kuni 01.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“SSS” Erki Kasemets, kuni 18.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Manu Propria, kuni 26.07
Arhitektuurimuuseum esitleb mööblikollektsiooni, kuni 01.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”, kuni 29.08
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Arno Arrak, kuni 24.07
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Oh, happy days”
Lilli-Krõõt Repnau, kuni 20.07
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst, kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Quilting Sessions” Paul McCarthy Benjamin Weissmani joonistused, kuni 23.08
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Kogu aeg” Sven Saag ja Andres Koort, kuni 12.07
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“Autoriplakat” kuni 02.08
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Seaküla Simsoni 50. sünnipäevanäitus”, kuni 31.08
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
“Sanatoorium“ Katrin Murbach Riika Tauriainen (Šveits/Soome), 16.07–02.08
Kirke Kangro Andrus Lauringson, kuni 12.07
Harju 13, Tallinn

Vabaduse Galerii
Owe Büttner. Maalid, 16.07–05.08
„Jõekallas annab vormi voolavale veele” Metall, objektid Nora Raba, kuni 15.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Vaba kava” Maalikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.07
Liiva 13, Võru

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. July 2009, 10:50
Otsi:

Ava täpsem otsing