Korraldajad: Madonna Tallinna lava ehitatakse väga ettevaatlikult

18. juuli 2009, 13:23

Madonna Tallinna kontserdi korraldajad
lubavad, et lauluväljakule kerkiva 4. augustil
toimuva kontserdi hiigellava püstitamisel järgitakse kõiki
tööohutusnõudeid.

Madonna Tallinna kontserti korraldava firma BDG Music pressiesindaja Ilja Judeikini sõnul paneb lava kokku staari enda tehniline meeskond nagu Marseil-le’ski. Nad olevat siiski oma ala parimad asjatundjad nagu ka neile appi tellitud kohalikud mehed, kes samuti on töötanud suurtel kontsertidel nii Eestis kui ka välismaal, kirjutas Õhtuleht.

Ilja Judeikin on veendunud, et pärast õnnetust Prantsusmaal jälgitakse Tallinnas lava ülespanekut veelgi hoolikamalt.

Kontserdi peaprodutsent Peeter Rebane on varasemates usutlustes öelnud, et lauluväljakule ehitatav lava tuleb meeletult suur: 90 meetrit lai ja 50 meetrit sügav ning kogu produktsioon alates köögist ja lõpetades lavavalgusega tuuakse Tallinna rohkme kui 70 veoautoga.

Neljapäeval sai Madonna Marseille kontserdilava katuse kokkukukkumise tõttu üks inimene surma ja teine vigastatu suri haiglas. Viga sai kokku kaheksa inimest, üks neist on ikka kriitilises seisundis, vahendas AP.

Katuse kokkukukkumise põhjust ei ole veel suudetud välja selgitada, kuid politsei hinnangul võis põhjuseks olla vigane vints. Madonna jättis pühapäeval toimuma pidanud Marseille kontserdi ära.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. August 2009, 13:04
Otsi:

Ava täpsem otsing