Remedia uus omanik plaanib suuri investeeringuid

Viktoria Lummo 31. juuli 2009, 00:00

Kolmapäevasel Remedia aktsionäride koosolekul valisid aktsionärid uued nõukogu liikmed ja kutsusid tagasi vanad. Remedia koosolek toimus kolmes keeles: inglise, vene ja eesti keeles. Kokku võttis sellest osa kümmekond aktsionäri, kes olid ühel nõul endiste nõukogu liikmete ametist vabastamise ja uute liikmete määramise osas.

Vandeadvokaat ja Slavian-skaya Group OÜ esindaja Viktor Kaasik kinnitas, et nõukogu liikmete kohalt kutsuti tagasi Yuri Kharlamov, Aleksandr Zavizion ja Alla Fleiderviš ning uuteks nõukogu liikmeteks valiti Fred Kaasik, Lev Lebenskiy ja Stephen John Goldsmith.

Kaasik ütles, et eelmisel nädalal toimus seni Remedia ASis 34,04protsendilise osalusega olnud Slavianskaya Group OÜ poolt väikeaktsionäride aktsiate ülevõtmise pakkumine, mille kaudu omandas Slavianskaya Group OÜ 97,3 protsenti Remedia aktsiatest.

Vandeadvokaadi sõnul olid uued omanikud hädavajalikud, sest see aitab firmal distantseeruda kõikidest probleemidest, mis olid seotud Offex Baltic OÜga ning mida ajakirjandus laiapõhjaliselt kajastas. "Kõige sellega, mis Offex Baltic OÜ tegi, ei olnud Remedial mingit pistmist," märkis Kaasik, lisades, et inimesed ei teinud Remedial ja Offexil vahet. "Tulemas on uued põhimõttelised muudatused," ütles Kaasik. "Meil ei ole Offexiga enam mingit seost ja oleme ostnud Offex Baltic OÜ osaluse Remedias," lisas ta.

Firmale on omanike vahetus väga oluliseks sammuks, kuna uued omanikud soovivad investeerida Remediasse suuri summasid, märkis Kaasik. "Nende vahendite abil püüame saada uutele turgudele ja suurendada tootmist," mainis vandeadvokaat ja lisas, et tulemas on muutuste ajad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:10
Otsi:

Ava täpsem otsing