Q Vara pakkumisel kaks huvilist

Virge Haavasalu 10. august 2009, 00:00

Lähemalt ei olnud ei Gild Fund Management ega ka tema esindaja OÜ Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius nõus kommenteerima. "Pakkumised on avatud ja 20 kalendripäeva jooksul kontrollitakse nende vastavust enampakkumise tingimustele," teatas advokaat Natalja Sidorenko.

Tema sõnul ei näe enampakkumise tingimused ette pakkumiste hindade avalikustamist. "Kui lõplikud tulemused on kinnitatud, siis on pakkuja otsustada, kas ja mil määral ta oma pakkumisest soovib teada anda," lisas ta.

GILD Bankersi kommunikatsioonijuhi Kadri Küti teatel analüüsib enampakkumist korraldanud advokaadibüroo 20 päeva jooksul, kas pakkumised on korrektselt esitatud. "GILD Arbitrage ootab nüüd büroo analüüsi ja kui lõplikud tulemused on selgunud, siis on meie kohuseks informeerida pakkumise tulemustest eelkõige riskikapitalifondi investoreid. Teeme seda igakuise raporteerimise käigus," märkis ta.

Eelmise nädala alguses ütles Q Vara vastu huvi tundnud United Holding OÜ juhatuse liige Hannes Müürisepp, et riskifond GILD Arbitrage ei soovi tegelikult Q Vara müüa, sest investoritele ei anta infot. Osalemise tingimustes oli kirjas, et müüdavate äriühingute aastaaruannetega saab tutvuda avalikes registrites, seal neid Müürsepa sõnul aga polnud.

AS Gild Fund Management, mis tegutseb riskikapitalifondi Gild Arbitrage'i nimel, pani juuni keskel müüki Gild Fund Managementile ja riskikapitalifondile Gild Arbitrage tagatisena üle antud ning Gild Arbitrage'ile panditud vara ja nõudeid. Avalduste esitamise tähtaeg oli eelmise nädala neljapäeval. Algselt pidi pakkumise tulemused teatavaks tehtama reedel.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:10
    Otsi:

    Ava täpsem otsing