Brasiillased Eesti koondist veel karta ei oska

12. august 2009, 14:46

Brasiilia mängijad eestlaste mängu pole
näinud ning seetõttu nad eestlasi veel ei pelga, Eesti jalgpallikoondis aga peab
kõige olulisemaks pakkuda publikule positiivne elamus ning näidata head mängu.

Intervjuudest Brasiilia mängijatega selgus, et enne mängupäeva oli neile suurimat muljet avaldanud Eesti külalislahkus ning Mart Poomi suur isiksus.

“Pole veel ühtegi Eesti mängu näinud – läheme oma mängu mängima. Mart Poom on tõeline professionaal ning suur isiksus. Kahju, et temalt väljakul mõõtu võtta ei saa,” rääkis jalgpalliliidu Web TV-le Poomi endine meeskonnakaaslane Arsenali päevilt Gilberto Silva.

Milano Interis profileiba teenivale väravavahile Julio Césarile tundmatu vastane muret ei valmista: “Dunga annab meile kindlasti mängueelsel koosolekul vastasest ülevaate.”

Felipe Melo ootab füüsilist mängu, debütant Diego Tardelli aga kannatamatult oma võimalust.

“Nii meie kui ka publik ootame ilusat ja võitluslikku mängu,” rääkis Eesti koondise kaitsja Ragnar Klavan. “A. Le Coq Arena on suurmänguks väga heas korras, mis võib tehnilisele Brasiiliale eelise anda.”

Väravavaht Sergei Pareiko tahab puuri Brasiilia vastu puhtana hoida, ehkki tunnistab, et mäng tuleb raske ning eesmärk on ambitsioonikas.

Selle nädala sünnipäevalaps Tarmo Rüütli ütleb julgelt, et enne suurmängu koondises vigastusmuresid pole ning mehed on koduklubides saanud korralikku mängupraktikat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. August 2009, 14:46
Otsi:

Ava täpsem otsing