Värske maailma hõbe pani oma Kuressaare majale nurgakivi

27. august 2009, 08:54

Eelmisel nädalal Berliini MMil kaugushüppes
hõbeda võitnud Tatjana Lebedeva asetas eile oma keset Kuressaare golfiväljakut
asuval elualal kerkiva maja nurgakivi sisse ka MMi hõbedase suveniirmedali.

Kaugushüppe olümpiavõitja ning kolmekordne kolmik- ja kaugushüppe maailmameister Lebedeva kordas juba varem Oma Saarele öeldut, et oma eestlasest mänedžeri Aivar Karotamme kaudu leitud Kuressaarde kinnisvara soetamise suur pluss on sealne vaikus, mis annab energiat.

Kas olümpiavõitja tulevikus Kuressaarde ka elama asub, ta öelda ei osanud, kuid arvas, et puhkehetkedel hakkab ikka saarel viibima. Samas ei välistanud Lebedeva ka seda, et ta ühel päeval seal end paikselt sisse seab. Ligi 170ruutmeetrise maja nurgakivi tseremooniale saabus Lebedeva koos abikaasa ja külalistega, kelle hulgas oli ka mitu teist Berliini MMil medali võitnud Venemaa koondislast.

Golfiväljaku rajooni Merikotka tänavale ligi 1100ruutmeetrisele maatükile ehitatav eramu peaks lõplikult valmima septembri alguses. Aprillis alanud majaehitusega on tänaseks jõutud katuse alla, teha on jäänud sisetööd, välisfassaad ja haljastus.

Meie Maa teatel soovib tiitlivõistlustel 14 medalit võitnud kergejõustiklane Kuressaares koos sõpradega uut aastat vastu võtta. Spordiareenidel loodab kolmel eelmisel olümpial medali saanud venelanna jätkata 2012. aasta Londoni olümpiamängudeni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. August 2009, 10:08
Otsi:

Ava täpsem otsing