Äripäev 20 aastat: ainus ajaleht, mida tasub praegu lugeda

Meelis Mandel 01. september 2009, 00:00

Äripäev saab sel sügisel 20aastaseks. Juba 20 aastat on meie inimesed toimetuses lugejat teeninud ja aidanud. Aidanud teil otsuseid langetada.

Otsuste langetamiseks on Äripäev ainus ajaleht Eestis, mida tasub praegu lugeda. Meie lugeja teadis riigijuhtidest varem majanduskriisi tulekust. Meie lugeja teab rohkem lahendusi kriisist väljatulekuks. Meie lugeja oskab pensionifondidest paremini raha paigutada.

Kuigi kõiki uudiseid ja ühiskonna pahupoolt paljastavaid uurivaid lugusid on keeruline mitu kuud ette välja hõigata, tahan juba praegu välja tuua, mida huvitavat ja kasulikku sel aastal kindlasti Äripäevas ilmumas on.

Minu kõrval alustab täna meie fotograafi Erik Prozese nägemus möödunud aastatest ja Eesti arengust. Vahvat meenutamist jätkub igas lehenumbris kuni Äripäeva sünnipäevani 9. oktoobril.

Lõpusirgel on Rikaste TOPi ettevalmistus, mille avaldame ülejärgmisel nädalal. Siis selgub, kes on Eesti rikkaimad 500 inimest 2009. aastal. Etteruttavalt - täielikku tabelit saab lugeda vaid paberlehest või selle peegeldusest veebis, mis on kättesaadav vaid tellijatele.

Nädal hiljem saab Äripäevast ülevaate konverentsist "Äriplaan 2010", kus järgmise aasta sündmusi ja arenguid ennustab seekord peaaegu et dream team ehk Eesti ärieliidi vaieldamatu tipp.

Seejärel on kord Dividendide TOPi käes, kus selgub, kes kui palju Eestis oma firmadest on omanikutulu välja võtnud. Kusjuures pärast seda edetabelit ilmutame rida lugusid nii Rikaste kui ka Dividendide TOPi tegelastest, nende firmadest ja käekäigust.

Kuna kevadel alustanud iganädalase "Kuidas…?" rubriigi, kus praktilisi nõuandeid päevakajalisel teemal jagavad Eesti parimad finantsnõustajad, on lugejad ülihästi vastu võtnud, on meil plaanis hakata praktilist nõu andma lausa igas lehenumbris. Oktoobrist. Teeme selles vallas koostööd Äripäeva käsiraamatute foorumiga, kus sadadele küsimustele on vastuseid andmas Eesti tunnustatud audiitorid, juristid ja konsultandid.

Äripäev tunneb end praegu jõulise ja enesekindlana. Tahan, et samamoodi tunneks end ka meie lugeja. Tahan, et igast Äripäeva leheküljest oleks talle kasu.

Kui soovite anda tagasidet või jagada ideid, millest tahaksite lugeda, võtke julgelt ühendust kas meie ajakirjanike/toimetajatega või kirjutage otse mulle meelis.mandel@aripaev.ee. Murrame koos uuele tõusule!

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:12

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing