Eesti Loto tõmbab end koomale

04. september 2009, 15:05

Eesti Loto vähendab müügipunkte ning
kaalutud on ka Tallinnas Pärnu maanteel asuva kontori välja
vahetamist, ütles lotofirma juhatuse esimees Heiki Kranich.

Ta kinnitas, et Eesti Loto kontori kolimine Tallinnast Pärnu maanteelt mujale on arutlusel. Kuhu täpselt minnakse, seda otsustab nõukogu juhatuse esimehe ettepaneku põhjal. "On tehtud üsna palju ettepanekuid asukoha vahetamiseks. 15. kuupäeval tutvustan neid nõukogule ja nõukogu võtab vastu otsuse," rääkis Kranich.

Samas tunnistas ta, et Eesti Loto sulgeb osad müügipunktid. Kranichi sõnul pannakse kinni müügipunktid Võrus, Rakveres, Viljandis ja Haapsalus. "Põhjuseks on see, et müügikanal ei ole oma olemuselt efektiivne," põhjendas ta. "Uueks müügikanaliks saab olulisel määral järgmisel aastal käiku minev veebikeskkond, mis tänasega võrreldes muutub märkimisväärselt atraktiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks," sõnas Kranich. Suuremate kaupluste müügilettidest saab Eesti Loto pileteid endiselt soetada, lisas ta.

Täpset numbrit, kui palju koomamale tõmbamine aitab Eesti Lotol kulusid kokku hoida, juhatuse esimees paljastama ei soostunud. Igas kaupluses töötas üks inimene, vastas Kranich küsimusele, mitu töötajat müügipunktide sulgemise tõttu koondatakse.

Tänavu suvel Eesti Loto juhiks saanud Kranich ütles, et ta töö on väga huvitav ja toonud mitmes mõttes positiivseid üllatusi. Järgmise aasta suurima plaanina nimetas Kranich uue veebikeskkonna rakendamist. "Tuleb veel pisemaid sisemisi ümberkorraldusi, lepingute ümbersõlmimisi, uute turundusstrateegiate loomisi aga nendest vara kõneleda," lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. September 2009, 16:05
Otsi:

Ava täpsem otsing