Eesti pokkerimängija võitis Küprosel miljon krooni

14. september 2009, 14:15

World Poker Touri osavõistlusel Küprosel
mängis eestlane Janar Kiivramees välja Eesti pokkeriajaloo ühe parema tulemuse,
saavutades viienda koha ning võites 90 835 dollari ehk ligi miljoni
krooni suuruse auhinna.

"Finaallauas võis minu eeliseks olla just asjaolu, et keegi ei teadnud minust ja minu mängust suurt midagi. Usun, et mind peeti tavaliseks netipärdikuks," rääkis Kiivramees Õhtulehele. Turniiri võitis prantslane Thomas Bichon Iisraeli mängija Uri Keideri ees. Küprose pokkeriturniiril osales 181 mängijat.

Alates sügisest 2006 kuni suveni 2007 töötas Kiivramees ajakirjade Di ja Sport+ ühendamisel loodud üldhuviajakirja Klubi peatoimetajana. Varem oli ta Õhtulehe ajakirjanik. Kuu aja pärast 28aastaseks saav Kiivramees alustas pokkeriga pärast intervjuu tegemist teise pokkerimängija Imre Leiboldiga. "Ta oli lahkelt nõus laenama mulle mõned raamatud ja olingi lõksu langenud," meenutas Kiivramees veebilehele pokernews.com antud usutluses.

Selle aasta maikuu seisuga oli Kiivramees pokkeriga teeninud 48 500 dollarit ehk üle poole miljoni krooni. Eesti pokkerimängijate rahaedetabelis andis talle toona kaheksanda koha. Rahalist turniiriedetabelit juhtis Delfi andmeil kevadel Marek Kolk, kes on karjääri jooksul teeninud 364 503 dollarit ehk 4,2 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. September 2009, 15:05
Otsi:

Ava täpsem otsing