Igor Rõtov annab malesimultaani

28. september 2009, 20:39

29. septembril maletab Äripäeva
peadirektor Igor Rõtov Ahhaa keskuses kuni kahekümnel laual Eesti ettevõtjatega,
et koguda raha noore malegeeniuse toetuseks.

Kell 15 toimub Ahhaa keskuse Tallinna filiaalis Vabaduse väljaku all Äripäeva 20. aastapäevale pühendatud heategevuslik malesimultaan. Simultaani andjaks on Äripäeva peadirektor, 1980ndatel professionaalse maletajana tegutsenud Igor Rõtov.

Simultaani peamiseks eesmärgiks on koguda huvitaval moel toetusraha Eesti noorele malegeeniusele Ottomar Ladvale. Vaatamata oma noorele eale on 12aastane Ottomar maletaja, kes on saavutanud palju. Ta on valitsev Euroopa kiirmalemeister kuni 12aastaste seas ja valitsev Euroopa välkmalemeister kuni 14aastaste seas.

Kõik simultaanil osalevad ettevõtted saavad aidata kaasa Ottomar Ladva ettevalmistusele, kuna iga partii kaotaja võtab kohustuse toetada Ottomari 1989 krooniga (summa vastab Äripäeva sünniaastale). Kui keegi kardab, et tema võidu korral jääb Ottomaril toetus saamata, siis seda ei juhtu. Iga osalejate poolt võidetud partii eest tasub sama summa Ottomarile ajaleht Äripäev, viigilise lõpptulemuse korral tasub kumbki osapool 50% summast.

Ettevõtjate abi ei jää kindlasti märkamatuks, sest kõik, kes oma esindaja välja panevad, saavad hoolimata lõpptulemusest ära märgitud Äripäeva tänureklaamis. Simultaani aitavad korraldada Eesti Firmaspordi Liit ja Eesti Maleliit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. September 2009, 08:57
Otsi:

Ava täpsem otsing