Koolitusfirmad Ariko ja Invicta ühinevad

29. september 2009, 12:17

Koolitusfirma Ariko AS ühendatakse
käesoleva aasta novembris koolitusfirmaga Invicta AS ning äriühingu uueks nimeks
saab Invicta AS, teatasid ettevõtted.

Mõlemad Eestis ja regioonis tunnustatud kaubamärgid säilivad senisel kujul eraldi toodete ja teenuste portfelliga. Senised kliendilepingud- ja kokkulepped jäävad kehtima ning firmade klientide jaoks ei toimu mingeid muutusi.
Ühinenud firma juhatuse liikmeteks saavad Peeter Puskai ja Harry Käärik.


Nimetatud ühendamise eesmärgiks on eelkõige mõlema firma senise potensiaali parem ärakasutamine ja majandusliku efektiivsuse tõstmine. Samas on oluliseks eesmärgiks ka turundusliku ja tootearendusliku võimekuse kasv. Ühinevad firmad on Eesti koolituturul väga tugevad kaubamärgid, millest tulenevalt jätkub senine arendustöö nende edasisel eristumisel – Invicta, kui partner juhtimiskoolitustele erinevatel juhtimistasanditel ja meeskondades; Ariko, kui partner tehnoloogia- ja protsessipõhistele tootmisettevõtetele. Kavas on ka ühiselt pakkuda enam konsultatsioonitooteid.


Lähitulevikus ühendatakse senised tugifunktsioonid, dubleerivad tegevused lõpetatakse. Jätkub koolituste ja treeningute läbiviimine Tammsaare Koolituskeskuses. Klientide teenindamine toimub erinevates müügimeeskondades seniste kontaktide kaudu.


Invicta AS käive 2008.a. oli 13,3 milj. krooni ja kasum majandustegevusest 1,14 milj. krooni. Invicta omandas osaluse Ariko AS-is 2006.a. sügisel. Ettevõttes töötas 10 inimest. Invicta aktsionärideks on Finnish Consulting Group ja Mihkel Pärjamäe. Ariko AS käive 2008.a. oli 11 milj. krooni ja kasum majandustegevusest 1,12 milj. krooni. Ettevõtte töötas 8 inimest. Ariko aktsionärideks on Invicta AS ja 7 eraisikut.Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. September 2009, 12:17
Otsi:

Ava täpsem otsing