MTÜ Õpilasest Ettevõtjaks korraldab 900-le noorele tasuta konverentsid

02. oktoober 2009, 16:16

MTÜ Õpilasest Ettevõtjaks poolt
korraldatavad Noor Ettevõtja nime kandvad ettevõtlusteemalised konverentsid
käivad läbi kolm ettevõtluspäevaga seotud linna: 5. oktoobril Pärnu, 6.
oktoobril Tartu ja 7. oktoobril Tallinna.

Konverentside eesmärk on noortesse süstida julgust ja motivatsiooni ettevõtlusega tegelemiseks, tuues eeskujuks nii juba kogenud ettevõtjaid kui noori ettevõtjaid, kes märkimisväärset edu on saavutanud, teatas MTÜ.

Sel aastal on päevakavades lisaks ettekannetele ka kaks workshopi, kus ise kaasa mõeldes saavad osalejad teha samme oma unistuste täitumiseks ja eesmärkide saavutamiseks.

Konverentsidel astuvad teiste seas Rainer Nõlvak, Peep Laja, Jaanus Tamm, Tõnu Runnel, Andrei Korobeinik, Aivar Haller, Margus Uudam, Raimo Ülavere ja teised. Konverentsi tippesinejaks võib pidada välisesineja Taneli Tikka, kes on Soomest pärit noor strat-up aktivist.

Projektijuhi Katrin Rosse sõnul on noortepoolne huvi suur. „ Nähtavasti peame registreerimise kinni panema juba enne üritusi. Tänaseks on Tartu registreerimine juba suletud, loetud kohad on jäänud veel Tallinnas ja Pärnus“ räägib Katrin, „Mõtlesime juba eelmisel aastal ja küsimus on kerkinud ka nüüd, et milline konverentsiruum võiks meid mahutada, kuna Viru 500 osalejaga Grande saal seab soovijatele piiri.“

Konverentside sarja aitavad teostada Tallinna Ettevõtlusamet, Tartu Ettevõtlusosakond ja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Äripäev annab igale osalejale omapoolse kingituse.

MTÜ Õpilasest Ettevõtjaks on ettevõtlusteemalisi konverentse korraldanud ka neljal eelneval aastal, 2008. aastal tuldi esmakordselt välja nimega Noor Ettevõtja. Septembris anti välja esimene noortele mõeldud ettevõtlusajakiri, mis pilootprojektina kõvasti tagasisidet sai. Ajakiri hakkab ilmuma kord kuus ning esialgu saab seda lugeda veebis või väljatrükitult.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. October 2009, 19:32
Otsi:

Ava täpsem otsing