Swedbank salatseb Sportlandi võlakirjade 100%lise allahindlusega

02. oktoober 2009, 18:24

Vaatamata Äripäeva palvele öelda, kas
Swedbank hindas Sportlandi võlakirjad 100%liselt alla või mitte, pank vastust ei
andnud.

Eileõhtune uudistesaade Aktuaalne Kaamera rääkis väärtpaberiportfellide allahindlustest, nimetades, et Swedbank hindas Sportlandi võlakirjad 100%liselt alla. Äripäev refereeris teleuudist, lisades omalt poolt, et Sportland jättis augustis võlakirjad lunastamata ning pidas septembri keskel pangaga võlakirjateemalisi läbirääkimisi. Ettevõte pole siiani äriregistrile 2008. a majandusaasta aruannet esitanud.

Täna hommikul võttis Swedbank Äripäevaga ühendust, saates lingi varahommikul portaalis E24 ilmunud teatele, kus Sportland väitis, et nad peavad võlakirjad lunastama alles 30. novembril. Ühtlasi kurjustas Swedbank, kust Äripäev üldse võtab, et pank Sportlandi võlakirjad sisuliselt maha kandis.

Äripäev palus Swedbankil Sportlandi võlakirjade 100%lise allahindluse fakt ümber lükata, kui see tõele ei vasta, ent pank seda ei teinud.

Esmalt teatas pank, et Sportlandi võlakirjade ja nende allahindlusega seonduvat tuleks kommenteerida spordikaupade ketil endal. "AK (Aktuaalse Kaamera) uudise osas suhtleme nendega otse. Sportlandi kommentaar on korrektne ning sellele lisada ei ole," raius Swedbanki kommunikatsioonijuht vastuseks lehe korduvale kommentaaripalvele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. October 2009, 18:43
Otsi:

Ava täpsem otsing