Tartu mess tutvustab uudistooteid

Liivi Tamm 05. oktoober 2009, 00:00

Tänavu 15. sünnipäeva tähistav Tartu Ehitusmess toimub ehitusturu raskete aegade kiuste. "Osalejaid on mullusega võrreldes vähem: praegu 70, aga neid veel ilmselt lisandub," sõnas projektijuht Andres Ojanurm.

Ojanurme sõnul on messi põhirõhk seekord kütte-ja kliimaseadmetel, olulisel kohal on ka soojustusmaterjalid: "Eks talv on ligi ja teema seetõttu aktuaalne," nentis ta.

Mõistagi on esindatud ka teised valdkonnad: huviline leiab uudistooteid ning häid pakkumisi näiteks ka ventilatsiooni, kodutehnika, sisekujunduse ja viimistlusmaterjalide alalt.

Lisaks ehitusvaldkonna toodetele tõstab messi kaalu ka selle väiksem vend: samal ajal messikeskuses toimuv mess Tööriist.

Messikeskuse juurde pääseb nii autoga kui ka ühistransporti kasutades. Parkimine messikeskuse juures on küll tasuline: pilet tuleks osta koos messipääsmega. Tasuta parkimine on võimalik laululava ülemises ja alumises parklas. Korraldajate sõnul ei ole soovitav kasutada ka Maaülikooli parklaid, Kreutzwaldi tänaval on parkimine keelatud.

"Aga siia on väga mugav tulla ka bussiga," soovitas Ojanurm.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:58
Otsi:

Ava täpsem otsing