Ettevõtjate päev innustab tegutsema

1706-aripaev 05. oktoober 2009, 08:26

Mõni nädal tagasi kutsus Äripäev oma
lugejaid teavitama tublidest ettevõtjatest. Täna, ettevõtjate päeval, võite
lugeda, keda hea sõnaga meenutati.

Ettevõtjate päeva eesmärk on tunnustada ettevõtjaid, kes meie inimestele kas otse või kaude, maksude laialijagamise kaudu, tööd ja leiba annavad, ja julgustada inimesi veelgi enam ettevõtlusega tegelema. Tunnustusi saab jagada edaspidigi aripaev.ee saidil "Märka ettevõtjat" uudises.

arvamused
-Triin Anette Kaasik, Estiko Plastari juhataja. Igal ettevõttel võiks selline juht olla!
-Kiidan Tervise Cateringi juhti Andrus Tannit, kes on entusiastlik ettevõtja ning juht, kellele töötajad hea meelega järgnevad.
-Kiidan Leigo talu peremeest Tõnu Tamme, kes on juba enam kui kümne aasta jooksul suutnud oma talu ilusaks teha. Muusika ja koht on seal super! Suur tänu!
-Perekond Pak on Kadarbiku tootearenduses teinud väga head tööd. Kodumaise põllumajanduse arendamine on kiiduväärt, aga eriti kiiduväärt on köögivilja kõrval ka värskete mahlade ja smuutide turuletoomine.
-Mulle meeldivad vastuvoolu ujuvad ettevõtjad. Näiteks paljud toidukohad kiratsevad, aga Reval Cafe laieneb. Seega tunnustan Reval Cafe juhti Rene Treifeldti.
-AS Nordcester Engineering - piirkonna parimad töötingimused ja palgad. Tasemel ettevõte.
-Tahaks esile tõsta Eesti noorte meeste tehtud tehnoloogiafirmasid: Rain Rannu ja Fortumo; Tõnu Runnel ja Edicy; Asko Seeba ja DailyPerfect ning Ragnar Sass ja United Cats Dogs.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. October 2009, 08:27
Otsi:

Ava täpsem otsing