Mida teha nädalavahetusel?

15. oktoober 2009, 17:20

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
16.10 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
17.10 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
18.10 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
22.10 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
16.10 kl 19 “Hiilgav!”
17.10 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
17.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
20.10 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
20.10 kl 19 “Taevase rahu otsinguil”
Esimene lugemine
21.10 kl 19 “Hiilgav!”
21.10 kl 19 “Kõik on täis”
22.10 kl 19 “Rahauputus”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
16.10 kl 11 “Nukumängu ABC”
17.10 kl 12 “Nukumängu ABC”
17.10 kl 12 “Kiki ja Miki”
17.10 kl 17 “Kiki ja Miki”
18.10 kl 12 “Nukumängu ABC”
18.10 kl 12 “Kiki ja Miki”
18.10 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
20.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
20.10 kl 11 “Kiki ja Miki”
21.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
22.10 kl 11 “Isekas hiiglane”
22.10 kl 19 “Nukumängu ABC”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
16.10 kl 19 “Kangelane”
17.10 kl 19 “Ballettmeister”
20.10 kl 13 “Reinuvader Rebane” Võru Kultuurimajas Kannel
20.10 kl 19 “Testosteroon” Võru Kultuurimajas Kannel
21.10 kl 11 “Reinuvader Rebane” Põlva Kultuurikeskuses
21.10 kl 19 “Testosteroon” Põlva Kultuurikeskuses
22.10 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
16.10 kl 19 “Metshaldjas” (La Sylphide)
17.10 kl 19 “Cosi Fan Tutte” Esietendus
18.10 kl 15 “Cosi Fan Tutte”
21.10 kl 19 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
22.10 kl 19 “Armastuse valem”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
16.10 kl 21 “Rede / Speech”
Blixa Bargeld
21.10 kl 21.30 “Flam” (uus versioon)
The Shout /london/ NYYD Festival
22.10 kl 21.30 “Flam”
Pikk 20, Tallinn

PolygonTeater
16.10 kl 19 “Tulevik on möödas” Tallinna Linnahalli Jäähallis
Tüve 14-17, Tallinn

R.A.A.A.M
22.10 kl 19 “Vahepeatus” Rapla Kultuurikeskuses
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
16.10 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
17.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” esietendus
17.10 kl 19 “Toatüdrukud” Rakvere Pangahoones
19.10 kl 13 “Onu Remuse lood” Ugalas
19.10 kl 19 “Creeps” Ugalas
20.10 kl 19 “Teisel pool”
21.10 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Aruküla Rahvamajas
21.10 kl 19 “Meie, mehed” Aruküla Rahvamajas
22.10 kl 19 “Teisel pool”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Sõltumatu Tantsu Ühendus
16.10 kl 19 “Tühjuste täitmine” Kumu auditooriumis
17.10 kl 19 “Tühjuste täitmine” Kumu auditooriumis
www.stu.ee

NO99
16.10 kl 19 “Perikles”
17.10 kl 19 “Perikles”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
16.10 kl 19 “Hecuba pärast”
16.10 kl 19 “Minu tädi”
17.10 kl 19 “Meie, kangelased”
17.10 kl 19 “Hecuba pärast”
19.10 kl 19 “Meie, kangelased”
19.10 kl 19 “Hecuba pärast”
20.10 kl 19 “Meie, kangelased”
21.10 kl 19 “Vana tango”
22.10 kl 19 “Meie, kangelased”
22.10 kl 19 “Vana tango”
Lai 23, Tallinn

Teater Varius
19.10 kl 18 “His Master’s Voice” Eesti Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Theatrum
17.10 kl 19 “Linn”
18.10 kl 19 “Parandamatu” Mireille Perrier (Pariis) Ugalas
20.10 kl 19 “Parandamatu” Püha Katariina kirikus
21.10 kl 19 “Parandamatu” Püha Katariina kirikus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
16.10 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
16.10 kl 19 “Kogujad” Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
17.10 kl 19 “Keisri hull”
20.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
21.10 kl 19 “Anna Karenina”
22.10 kl 19 “Anna Karenina”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
16.10 kl 19 “Publikule keelatud” Rae Kultuurikeskuses
19.10 kl 19 “Kihluspidu” Kiviõli Rahvamajas
20.10 kl 19 “Kihluspidu” Nokia Kontserdimajas
21.10 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” “Vanemuise” väikeses majas
22.10 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” Mäetaguse Rahvamajas
Tartu mnt 55/59, Tallinn

Vanemuine
16.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
17.10 kl 19 “Giselle”
17.10 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
18.10 kl 16 “Hoffmanni lood”
20.10 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
21.10 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
22.10 kl 19 “Savoy ball”
22.10 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
16.10 kl 16 “Pal-tänava poisid” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
19.10 kl 19 “Vääärviid” Tartu Genialistide Klubis
20.10 kl 19 “Kas sulle meeldib porno?” Tartu Genialistide Klubis
21.10 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
21.10 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
22.10 kl 16 “Pal-tänava poisid” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
17.10 kl 12 “Lumikelluke” Pärnu Vanalinna Põhikoolis
18.10 kl 16 “Kakuke”
20.10 kl 11 “Jänes ja Punamütsike”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
20.10 kl 19 “Indiate uurimine”
21.10 kl 19 “Indiate uurimine”
22.10 kl 19 “Indiate uurimine”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cafe Basso
22.10 kl 21 Ara Yaralyan, Joel Remmel, Aleksandra Anstal
Pikk 13, Tallinn

Clazz
16.10 kl 22.30 Elin Svensson
17.10 kl 22.30 Elin Svensson
19.10 kl 21 Salongiesmaspäev – Aldo Meristo
Vana turg 2, Tallinn

Chicago 1933
16.10 kl 22.30 Teele Viira, Madis Muul, Otto-Karl Vendt, Merje Kägu
Aia 3, Tallinn

Estonia
18.10 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoor 65
18.10 kl 19 “Mustlasvanker” Henno Soode (viiul), Eivin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola), Mati Leibak (tšello), Marko Matvere (laul, kitarr, tekst)
Estonia pst 4, Tallinn

Geneva-Keskus
17.10 kl 14 “Eurovisioonis Eesti superstaaride kontsert” Urban Symphony, Vanilla Ninja, Maarja, Ivo Linna, Ines
Võidu pst 2, Narva

Kadrioru Loss
17.10 kl 18 Trio Romance
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
21.10 kl 21.30 “Flam” (uus versioon)
The Shout /london/ NYYD Festival
22.10 kl 21.30 “Flam” The Shout
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
16.10 kl 20 Ingrid Hagel - Paul Daniel - Ara Yaralyan
17.10 kl 21.30 Kadri Voorand feat. Jussi Kannaste
Vene 14, Tallinn

Kuressaare Kultuurikeskus
22.10 kl 19 Apelsin ja Ivo Linna 35 – juubelikontserdid
Talinna tn 6, Kuressaare

NO99
16.10 kl 21.30 Jazzliit: Bullfrog Brown Trio
21.10 kl 19 Festival NYYD: Georges Aperghis. Machinations
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
16.10 kl 20 Dub FX Solo Concert
17.10 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor 65
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teater
20.10 kl 19 Apelsin ja Ivo Linna 35 – juubelikontserdid
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rakvere Teatri Jazzukohvik
16.10 kl 21.30 Jazzliit: Kadri Voorand Quintet
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
16.10 kl 22 Dramamama debüütalbumi esitlus
17.10 kl 18 “Rocktoberfest 2009” No Big Silence, Recycle Bin, Astro Zombies
22.10 kl 19 KTU (Kimmo Pohjonen, Treu Gunn, Pat Mastel otto)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Raekoda
17.10 kl 18 Kristian Benedikt (tenor, Leedu)
Raekoja plats 1, Tallinn

TamGalerii
20.10 kl 20 Peedu Kass 005
Lootsi 4, Tallinn

Tartu Athena Keskus
16.10 kl 21 “Valge Kepi Kontsert” Kassidele Iirised, Crimson, Hank ja Animal Drama
Narva mnt 2, Tartu

Tartu Ülikooli aula
16.10 kl 19 Vocalissimo - Kristian Benedikt (tenor, Leedu)
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
19.10 kl 19 Helin-Mari Arder Trio
Teatri väljak 3, Tallinn

Trehv
17.10 kl 22 Jäääär
Narva mnt 25a, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
18.10 kl 19 Apelsin ja Ivo Linna 35 – juubelikontserdid
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
22.10 kl 21 FrankFrank / Sügisjazz 2009
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
19.10 kl 19 Apelsin ja Ivo Linna 35 – juubelikontserdid
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles:
kl 12.05, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15
“Orb” kl 14.50, 17.15, 19.45, 22.15
“Püha Tõnu Kiusamine”
ingliskeelsete subtiitritega:
kl 12.15, 17.00, 19.15, 21.30
“Inetu tõde”
kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.45, 21.00
“Surrogaadid”
kl 13.45, 15.45, 17.45, 20.00, 21.45
“Fame” kl 14.45
“Pandorum” kl 12.45
“M-komando” kl 12.00
“Tere tulemast Zombimaale” kl 22.20
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Inetu tõde”
kl 12.30, 14.45, 17.15 (v.a. K, N),
19.30 (v.a. K, N), 21.45
“Jääaeg 3” 2D
eesti keeles: kl 11.30
“Ettepanek”
kl 13.40, 18.25, 20.50
“Üles” 2D
eesti keeles:
kl 11.25, 16.10
“Vääritud tõprad”
kl 12.55, 18.15, 21.25
“M-Komando” 3D
eesti keeles: kl 11.00
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 14.35
“9”
kl 11.05, 16.15
“Lõpp-punkt 4” 3D
kl 21.15; E–N kl 18.40
“Fame”
kl 11.45, 16.35
“Julie ja Julia”
kl 13.45, 16.20, 19.00, 21.35
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 12.15, 17.05, 19.15, 21.20
“Pandorum”
kl 14.10, 18.55, 21.30
“Surrogaadid”
kl 11.20, 13.25, 15.30, 17.35, 19.40 (v.a. N), 21.50 (v.a. N)
“Taevast sajab lihapalle”
3D eesti keeles: kl 11.10, 13.50, 16.30, 19.05, 21.40;
2D eesti keeles: kl 18.10, 20.20; L–P kl 13.15, 15.45
vene keeles: kl 13.30, 16.05; R–P kl 18.40
“Orb”
kl 12.00, 15.00, 18.00, 20.55 (v.a. N)
BBC Electric Proms:
Robbie Williams Live HD T kl 21.30
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Inetu tõde”
kl 12.30, 14.45, 19.30;
E, K, N kl 21.45
“Julie ja Julia”
kl 17.00
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 22.00
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 (v.a. T)
Tudengipäevade filmiprogramm:
R–P kl 22.00
BBC Electric Proms:
Robbie Williams Live HD T kl 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 16.00, 21.15
“M-Komando”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.00, 18.30;
L–P kl 12.00
“Surrogaadid”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 (v.a. T);
L–P kl 13.30
“Taevast sajab lihapalle”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; L–P kl 13.00
BBC Electric Proms:
Robbie Williams Live HD T kl 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Lõpp-punkt 4”
R, E, N kl 20.00;
P, T, K kl 18.05, 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Lõpp-punkt 4”
R, L, K kl 19.00, 21.00;
P kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Harry Potter ja Segavereline Prints”
kl 14.30
“Pohmakas”
kl 18.30
“9. rajoon”
kl 17.45, 20.30
“Mängur”
kl 14.00, 20.45
“Esimene aasta”
kl 16.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 17.00, 19.00, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Aasia minu südames”
Kokyo Hatanaka. Jaapani klassikaline nihonga-maal, kuni 01.11
Püsiväljapanek: Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Eda Lõhmus, kuni 24.10
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Psühhedeelia” Saskia Järve, kuni 24.10
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kaksteist kuud ja teised looduse imed“ Austria kunstniku Beate Rüschi maalid, kuni 24.10
“Läbilõige” Maret Olveti graafika, kuni 20.10
“Kaldakivid” Mare Iknojani fotod, kuni 27.10
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Andres Tolts, kuni 13.11
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Sirli Hein, kuni 26.10
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Normandia maalijad”, kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”, kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
“Kunstnik katkeval avastusrajal” Ülo Õun, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni. Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“ Venemaa – Rossia. Venemaa kuue kunstniku silmade kaudu”
Kimmo Sarje (Soome) kuraatoriprojekt (Lapin, Ganikovski), kuni 25.10
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus, kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa Foto”, kuni 29.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Eleonore de Montesquiou, 22.10–01.11
“Mees tagaistmel”Liina Siib, kuni 18.10
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
Urmas Viigi isiknäitus, kuni 25.10
“Kõrgem Kunstikool Pallas”, kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“On aeg” Tarbekunstnike rühmituse On Grupp näitus, kuni 22.10
“Private Space” Voiaomaan Opisto meediakooli (Soome) fotonäitus, kuni 01.11
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Mattias Klumi loodusfotod, kuni 24.10
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Evi Tihemets. Graafika, 22.10–11.11
Vello Vinn, kuni 21.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vertigo
“Bubbles” Martin Saar, kuni 10.11
Rävala pst 4, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Nägu ja poos” Jaanus Eensalu iskinäitus, kuni 23.10
“Kipspead ja metsarahvas”
Piret Räni ja Eve Kiiler, kuni 23.10
Liiva 13, Võru

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. October 2009, 14:39
Otsi:

Ava täpsem otsing