Seppik: arvatavasti otsustatakse täna sotside kasuks

20. oktoober 2009, 14:53

Täna õhtul on Keskerakonna juhatuse
koosolek. Suure tõenäosusega otsustatakse sotsidega ametlikke läbirääkimisi
alustada, lausus keskerakondlane Ain Seppik.

„No nii on Savisaar ütelnud jah, et õhtul juhatuse koosolekul,“ lisas sotsiaaldemokraatide aseesimees Peeter Kreitzberg, kui Äripäev küsis temalt, kas täna otsustab Keskerakond, kellega käima hakkab.

Eile õhtul kohtusid keskerakondlased ja sotsid. Sotside esimees Jüri Pihl jäi eilse suhtes napisõnaliseks. „Inimesed ikka kohtuvad niisama,“ lausus Pihl. Küsimusele, kas neil on ka täna plaanis niisama kohtuda, vastas Pihl eitavalt.

Kreitzbergi sõnul arutati eilsel koosviibimisel linna projektide elluviimist. „Nad ei ole esitanud meile praegu tingimusi, vaid kirjeldasid, mida nad teha tahaksid. Tutvustasid suuremaid projekte nagu näiteks Ülemiste projekt,“ lausus Kreitzberg. Tema hinnangul olid ka teised Keskerakonna projektid head.

Sotside enda peamisteks huvideks nimetas Kreitzberg lasteaedade küsimuste lahendamist ja linnavalitsemise läbipaistvamaks muutmist.

Keskerakondlane Toomas Vitsut lisas: „Me ei teinud eile veel kokkuleppeid ja selgeid ettepanekuid. Eile oli vastastikune asjade selgitamine.“

Küll aga ei nõustunud Vitsut sellega, et Keskerakond võiks IRLile liitumisettepaneku teha. „Ma arvan, et teeme ühe sammu korraga. Praegu oleme sotsidega asju arutanud. Räägime esmalt sotsidega, siis vaatame edasi,“ sõnas Vitsut.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. October 2009, 20:41
Otsi:

Ava täpsem otsing